Лежить, гниє заживо, і повзають мухи: у Кривому Розі чоловік після інсульту потребує допомоги

Лежить, гниє заживо, і повзають мухи: у Кривому Розі чоловік після інсульту потребує допомоги

Сусіди помітили, що пенсіонер впродовж кількох днів не з'являвся, відчинили двері і виявили його на підлозі.

У Кривому Розі літній чоловік переніс інсульт і не може себе обслуговувати. Сусіди знайшли його на підлозі у купі сміття.

Про це у соцмережі розповіла сусідка пенсіонера Анастасія Іванова.

Жінка повідомила, що у чоловіка стався інсульт. Він полежав у лікарні деякий час, його паралізувало і його доправили назад додому.

"Вже 4 дні людина лежить нікому не потрібна. У чоловіка нікого немає - з дружиною вже давно розлучилися, сестра - проживає на окупованій території та не може виїхати, більше ніхто на зв'язок не вийшов! Є тільки небайдужі сусіди, які вже не знають куди звертатись!", - розповідає Анастасія.

дед

Зі слів жінки, у чоловіка зникли з квартири усі документи, паспорт, пенсійне посвідчення та пластикова карта на пенсію. Чоловік до цього працював шахтарем.  Сусіди помітили, що він впродовж кількох днів не з'являвся, відчинили двері і виявили його на підлозі.

"Сусіди дзвонили вже, мабуть, скрізь! В усіх установах - нічим не можуть допомогти, нема ні виписки з лікарні, ні статусу інваліда (який робиться 90 днів), ніхто його не готовий прийняти (ніде нема вільних місць, та і без документів - це взагалі неможливо. Людина не може пересуватись, він взагалі нічого не говорить, а лише щось невиразне “мимрить“. Чоловік просто лежить, нікому не потрібний, на підлозі, ходить під себе і не має змоги самостійно себе обслуговувати!", - розповідає сусідка.

В департаменті соцполітики виконкому Криворізької міської ради ТСН.ua розповіли, що пенсіонера можна оформити до Будинку нічного перебування для цього його сусідам потрібно звернутися до районного відділу соцзахисту населення.

"Якщо чоловік ніде не прописаний, його можна прописати у Будинку нічного перебування, але для цього потрібний паспорт і чоловік має бути мешканцем Кривого Рогу. Якщо у чоловіка немає документів, то там йому можуть допомогти їх відновити. Якщо у пенсіонера є довідка ВПО, ми його теж можемо взяти, але у цьому випадку теж потрібен паспорт", - розповіла ТСН.ua начальниця департаменту соцполітики виконкому Криворізької міської ради Інеса Благун.

Нагадаємо, що у Кривому Розі літня жінка, яка мешкає у багатоповерхівці, справляє потреби у будинку: в коридорі, у ліфті і навіть на лавці перед під'їздом. Сусіди пенсіонерки не знають, як вирішити цю проблему.  

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів