"Лежить під крапельницею". Дружина інфікованого коронавірусом українця розповіла про його стан

"Лежить під крапельницею". Дружина інфікованого коронавірусом українця розповіла про його стан

Фото: УНІАН

Жінка перебуває на обсервації.

Українець, у якого підтверджений коронавірус, перебуває у лікарні Чернівців. Медики кажуть, що він почувається добре. Його дружина, яка перебуває в обсервації, це спростовує, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Наталя Гопко, в. о. завідувачки Чернівецького лабораторного центру, каже, що стан стабільний, сьогодні температура не підвищувалася.

Дружина хворого це заперечує. Вона нині перебуває в обсервації, з чоловіком на постійному телефонному зв'язку. ТСН розповіла, що його стан погіршився, він під крапельницею.

"Зробили йому флюорографію. Лежить він зараз під крапельницею. Голос слабкий. Дуже слабкий порівняно з тим, що був два дні тому. Є підозра, що запальний процес уже почався. Таке відчуття, що його стан погіршується, але не поліпшується", - розповіла дружина інфікованого.

Жінка просить показати, як лікують чоловіка. "Можливо, немає таких спеціалістів, можливо, хтось приїде, щоб більше висвітлювати: чим його лікують, як його лікують, які аналізи", - каже жінка.

Коронавірус в Україні: у Хмельницькому шпиталізували священика, а у Чернівцях - 6 з підозрою

Коронавірус в Україні: у Хмельницькому шпиталізували священика, а у Чернівцях - 6 з підозрою

Загалом в Україні людей із підозрою на коронавірус побільшало. Нині їх уже шестеро. До Чернівецької лікарні сьогодні шпиталізували ще одну жінку. Швидкою її доправили до інфекційного відділення з райцентру. Вона контактувала з чоловіком, який нині теж в інфекційному відділенні. "Вона не повідомляє про перебування на територіях із захворюваністю на коронавірусну інфекцію, але мала контакт з одним із людей, що перебувають із підозрою в інфекційному відділенні", - каже Наталя Гопко, в. о. завідувачки Чернівецького лабораторного центру.

Тим часом на сайті президента з'явилася петиція. Автор вимагає заборонити в'їзд та виїзд до Чернівецької області на 30 днів. У міськраді кажуть, що це відверта провокація. "Мені сьогодні зателефонував мешканець Києва, який сказав, що на Чернівці взагалі треба скинути атомну бомбу. На ці петиції ми не звертаємо уваги", - каже чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація