Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ліберальна лояльність до "євробляхерів" закінчилася". МВС оголосило про початок розблокування усіх доріг в Україні

Аваков заявив, що водії, які перекрили автошляхи, вже перейшли допустимі рамки правового поля.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про рішення розблокувати всі дороги та траси, які блокують учасники протестів, водії так званих "євроблях". Про це повідомляє прес-служба МВС.  

Рішення розблокувати всі дороги було ухвалене, оскільки дії протестувальників обмежують можливості інших громадян.

"Ліберальна лояльність до "євробляхерів" закінчилася там, де вони перетворили своє право на протест - в обмеження прав інших людей. Було ухвалено рішення розблокувати всі траси, які перекрили учасники акції . Звісно, поліція буде працювати в рамках закону, але у випадку порушень законодавства буде змушена застосувати заходи поліцейського примусу", - наголосив Арсен Аваков.

ВідеоДругий день протесту: "євробляхери" планують знову вийти на вулиці півсотні міст

Протест, що закінчився сутичкою - двоє поліцейських отримали травми, трьох протестувальників затримали. За інформацією поліції, під час регулювання патрульним дорожнього руху один з протестувальників вдарив копа в обличчя і зірвав радіостанцію. Далі почалася сутичка. В результаті - у правоохоронців забої, а "євробляхерів" забрали до райвідділку надавати пояснення.

Другий день протесту: "євробляхери" планують знову вийти на вулиці півсотні міст

У разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій – до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи, зазначили у МВС.

У міністерстві також повідомили, що 21 листопада, у низці регіонів держави тривають масові заходи водіїв транспортних засобів на єврономерах. За попередніми підрахунками, станом на ранок загальна кількість учасників загалом у державі становить понад тисячу осіб. Найбільша кількість зафіксована у Дніпропетровській (160 осіб/90 авто), Житомирській (100 осіб/50 авто), Львівській (150 осіб/70 авто) та Чернігівській областях (150 осіб/82 авто).

Рух на автошляхах, через блокування доріг водіями нерозмитнених автомобілів, залишається частково обмеженим у семи регіонах держави: Волинській (с. Княгиніно, траса М-19), Житомирській (с. Грозино, траса М-07; с. Березино, траса М-06), Кіровоградській (с. Степове, траса Н-14), Львівській (с. Розвадів, траса М-06); с. Милятин, траса М-06), Одеській (Біляївський р-н., с. Дачне, траса М-05), Полтавській (м. Кременчук) та Чернігівській областях (ПКПП "Яриловочі, траса М-01).

перекриття руху під часу протестів "євробляхерів"
МВС

Національна поліція України вкотре наголошує: кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас обов’язком органів державної влади, зокрема Нацполіції, є не лише забезпечити права учасників таких мирних зібрань, а й не допустити порушення конституційних прав інших громадян, які не є учасниками цих масових заходів. Зокрема, їхнього права на вільне пересування.

Станом на сьогодні поліція вже відкрила і розслідує п’ять кримінальних проваджень за фактом блокування транспортних комунікацій в рамках статті 279 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту і позбавлення волі.

Такі провадження відкриті за фактом блокування доріг у Рівненській, Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях.

У МВС наголосили, що у випадку порушень законодавства України до порушників будуть застосовані  передбачені законодавством заходи поліцейського примусу.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за внесення змін до Податкового кодексу щодо акцизного податку на автомобілі у другому читанні і в цілому. У тексті законопроекту залишився коефіцієнт віку, проте з поправкою, що він не може перевищувати 15. Тобто акциз навіть на 20-річну автівку рахуватиметься із коефіцієнтом віку 15. Також поправки вводять знижувальний коефіцієнт 0,5 до акцизу. Таким чином вводиться 50% знижка на акциз на перші три місяці від початку введення змін у дію. Цей законопроект 21 листопада передано на підпис президенту

Громадська організація "Авто Євро Сила" оголосила, що 20 листопада почнеться безстрокова всеукраїнська "акція громадської непокори". Вони почали перекривати дороги державного значення. Активісти хочуть домогтися, щоб влада врахувала їхні вимоги, зокрема - про скасування коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу.

ВідеоНа Рівненщині під час перекриття траси "Київ-Чоп" між "євробляхерами" та копами зчинився конфлікт

Протест, що закінчився сутичкою - двоє поліцейських отримали травми, трьох протестувальників затримали. За інформацією поліції, під час регулювання патрульним дорожнього руху один з протестувальників вдарив копа в обличчя і зірвав радіостанцію. Далі почалася сутичка. В результаті - у правоохоронців забої, а "євробляхерів" забрали до райвідділку надавати пояснення.

На Рівненщині під час перекриття траси "Київ-Чоп" між "євробляхерами" та копами зчинився конфлікт

Залиште свій коментар

Вибір редакції