Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ліцеїсти в Одесі влаштували парад перемоги під багатоповерхівкою із ветераном на балконі

Так майбутні українські моряки вшанували подвиг морпіха часів Другої світової.

В Одесі курсанти ВМС з військовим оркестром привітали з Днем перемоги ветерана-морпіха. Дідусю 99 років, він майже не виходить з квартири, тож курсанти  прийшли під його будинок і вшанували пенсіонера просто під вікнами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Морський піхотинець Іван Кулібаба приймав імпровізований військовий парад зі свого балкону. Під оркестр ВМС повз його будинок марширували два десятки ліцеїстів. "Якщо ветеран не може прийти на заходи, значить, заходи повинні прийти до справжнього ветерана. Для нас дуже важливо, щоб цей ветеран був у здоров’ї і світлій пам’яті, і радував у першу чергу наших ліцеїстів, які з ним дружать", - розповів заступник командувача ВМС України Андрій Урсол.

ВідеоВ Одесі курсанти ВМС з військовим оркестром привітали з Днем перемоги ветерана-морпіха

Дідусю 99 років і він майже не виходить з квартири. Тож курсанти  ВМС прийшли під його будинок. З ветераном флоту моряки товаришують з 2015 року, відколи перебазувалися в Одесу після окупації Криму.  

В Одесі курсанти ВМС з військовим оркестром привітали з Днем перемоги ветерана-морпіха

На фронт Іван Кулібаба потрапив 1941 року, війна застала його в Керчі. Він служив у протиповітряній обороні, а потім став морпіхом, отримав кілька поранень. Правила військової честі йому прищепив батько – теж військовий: "Синку, царі приходять і йдуть, а вітчизна – вона постійна, і її потрібно любити, захищати. Ось такий погляд мого батька був на військову службу".

Військові моряки вітають героя Другої світової війни з днем перемоги над нацизмом вже вчетверте. Парад під 5-поверхівкою якось зняли випадкові перехожі, і тепер 9 травня тут збирається багато людей. Вмістити всіх гостей та камери квартира дідуся не може – туди заходять лише кілька військових моряків, представники командування та ліцеїст-першокурсник. Фото на згадку – обов’язкове. "Іван Кулібаба все своє життя присвятив військово-морським силам. Ми маємо пам’ятати про його внесок в перемогу, ми пам’ятаємо своїх героїв. Слава Україні", - наголосив першокурсник ліцею В’ячеслав Касьяненко.

Попри поважний вік, ветеран має добру пам’ять і світлий розум. "Це реальний ветеран війни, людина, яка захищала нашу країну, звільняла нашу країну від фашистських загарбників. Він реальний патріот нашої України", - розповів заступник командувача ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа. Військові моряки обіцяють влаштувати для ветерана великий парад наступного року – на його столітній ювілей.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції