Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер "Азову-Крим" Краснов  розповів, як його били із криками "в усьому винен Майдан"

Керівника цивільного корпусу привезли до суду.

Сьогодні, 1 березня, у Шевченківському суді Києва розглядають запобіжний захід голові цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіславу Краснову та його дівчині Оксані Шелест, їх обох вже доправили до суду.

Як передає кореспондент ТСН, Краснова із неприхованими ознаками побиття на обличчі привели до зали суду, де він звернувся до преси.

Краснов розповів, що під час затримання його били протягом 7-8 годин, при цьому жодного допиту не проводилось. Крім того, Краснов заявляє, що під час побиття йому говорили фрази на кшталт "всі добровольці – мародери" та "в усьому винен Майдан".

Лідер "Азову-Крим" вважає весь процес – політичними репресіями.

Перед засіданням голову цивільного корпусу оглянув медик швидкої допомоги.

Станіслав Краснов Азов-Крим в суді
Фото Наталії Нагорної/ТСН
Станіслава Краснова з ознаками побиття привезли до суду

Під стінами Шевченківського суду зібрались члени та прихильники цивільного корпусу, хоча раніше обіцяли не влаштовувати пікетів під судом, "аби не давити на суддів".

Крім того, як передає кореспондент ТСН, у судовій залі перебуває група провокаторів, які вчиняють скандали та агресивно поводяться із журналістами. Суддя, яка веде засідання, зірвала голос, намагаючись втихомирити присутніх.

Напередодні СБУ оголосила, що затриманий лідер цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні. А його дівчині Оксані інкримінують незаконне носіння, зберігання і передачу вибухових речовин та пристроїв за попередньою домовленістю з групою осіб.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Відео Бійці "Азову" вирушили ходою до ізолятора СБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції