Лідер блокади заявив про повернення Криму до складу України вже у 2016 році

Іслямов закликає Україну бути готовою до повернення півострова.

Крим може повернутися до складу України на різних умовах уже в 2016 році.

Таку думку "Одеському кризовому медіа центру" висловив один із організаторів блокади окупованого півострова Ленур Іслямов.

"Крим будуть нам пропонувати повернути в різних варіантах – наприклад, без Севастополя. Будуть домовлятися про знаходження якогось флоту, про спільне управління. Якщо нафта буде 20 доларів місяці три, то ми це побачимо вже в березні-квітні", - зазначив він.

Іслямов також не виключив відсторонення президента Володимира Путіна від влади і навіть війни РФ з Туреччиною. "Природно, війна це все прискорить. Ми повинні бути готові. Ми бачимо, яку вони техніку нагнали. Українці мають всі піднятися і битися за свою землю, тільки так ми зможемо зробити цю країну державою. Зараз ми в чомусь недодержава, у нас забрали частину території", - додав він.

При цьому Ленур Іслямов вважає, що в Україні також будуть зміни. Зокрема, він не виключив відставки уряду і заморожування конфлікту на Донбасі, де бойовики продовжують провокації.

Нагадаємо, що на півострові окупаційна влада посилить методи боротьби з "українським екстремізмом". Розробкою документа займається так званий уряд Криму. Особлива увага приділятиметься моніторингу ЗМІ та соцмереж, щоб визначати "джерела ідей екстремізму". Крім того, будуть проводитися профілактичні роботи серед школярів і студентів.

Також українські прикордонники продовжують фіксувати розвідувальні польоти російських військових. Так за останній тиждень прикордонники бачили, як над Чаплинкою і Чонгаром 5 разів пролетіли винищувачі "Су-24" і три вертольоти "Мі-8".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: