Лідер фракції НУ-НС заявив, що нічим не зобов'язаний Ющенку

Микола Мартиненко не збирається слухатися президента і наполягає на тому, щоб Ющенко вийшов із "Нашої України".

Голова фракції блоку "Наша Україна - Народна самооборона" у Верховній раді Микола Мартиненко не збирається виходити зі складу партії "Наша Україна" і віддавати свій депутатський мандат.

Про це Мартиненко сказав у відповідь на заяву заступника голови Секретаріату президента Андрія Кислинського про те, що лідера НУ-НС позбавлять мандату народного депутата.

"Ви дарма робите свої заклики про вихід (із НСНУ) і складення (депутатського мандата)", - цитує Мартиненка його прес-служба.

"З таким само успіхом колишній член КПРС Ющенко міг би вимагати вийти з Компартії її лідера Симоненка через те, що він вимагає імпічменту президента", - також зазначив політик.

Мартиненко жорстко розкритикував Ющенка, зазначивши зокрема, що став депутатом не завдяки президенту. "Годі вважати, що все довкола у світі відбувається тільки з вашої волі. Я не завдяки вам прийшов у парламент. Це Віктор Ющенко став президентом завдяки тим, хто проводив його кампанію й організовував Майдан, завдяки тим мільйонам людей, які повірили й підтримали його, а потім розчарувалися в Ющенку", - звернувся до глави держави Мартиненко.

Він також зазначив, що президенту не варто давати доручення співробітникам свого Секретаріату робити заяви про політичну ситуацію усередині "Нашої України".

Крім того, Мартиненко вчергове закликав президента залишити лави партії та додав, що НСНУ існує не завдяки Ющенку, а всупереч йому.

Нагадаємо, заступник голови СП Кислинський заявив, що "Наша Україна" розгляне питання про позбавлення Мартиненка депутатського мандату на найближчому з'їзді.

Такою була відповідь на адресований президенту заклик Мартиненка вийти з НСНУ і дозволити партії знайти власний політичний шлях.

Крім того, лідер фракції НУ-НС звинуватив президента у нинішніх проблемах партії "Наша Україна".

Читайте також:

У лідера фракції НУ-НС відберуть депутатський мандат

У "Нашій Україні" бачать майбутнє без Ющенка

Член політради НСНУ: "Наша Україна" вмерла

Колишній "любий друг" президента радить йому вийти з НСНУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: