Лідер козачої громади: у Криму ісламістів більше, ніж у Чечні

Глава козачої громади Криму "Соболь" погодився із твердженням Рамзана Кадирова про те, що ісламських радикалів у Таврії набагато більше, ніж у Чечні.

Лідер козачої громади Криму "Соболь" Віталій Храмов заявив, що протягом 20 останніх років на півострові успішно склалася і активно діє неформальна влада ісламських радикалів.

"За 20 років ісламісти звили у нас тепле гніздечко. Доказ тому - заява Рамзана Кадирова, що ісламських радикалів у Таврії набагато більше, ніж у Чечні. На жаль, його заява відповідає дійсності", - сказав Храмов.

На його думку, Меджліс - це політичне крило ісламських радикалів у Криму, що володіє реальною владою, особливо в кримській глибинці. Як приклад він навів історію з розподілом квартир для кримських татар у селі Віліно Бахчисарайського району - змішаним родинам їх нібито не дали через заборону Меджлісу.

Храмов також нагадав про вбивство ісламістом 5-річного хлопчика Віті Шемякіна у Джанкої.

"Вбивства Анжели Стрілець, Віті Шемякіна - засіб змусити владу стати на коліна перед ісламським радикальним підпіллям. Влада не розуміє, що пасувати перед ісламськими радикалами - шлях в нікуди. Але влада зобов'язана це розуміти", - заявив він.

"Кров цих дітей на руках ісламістів, а й влада теж у цій крові. Влада повинна розуміти, що також несе відповідальність за це", - переконаний лідер "Соболя".

За його словами, якщо держава не буде припиняти дії ісламських радикалів, то це загрожує їй "втратою не тільки реальної влади, а й вибухом обстановки у Таврії і в Україні в цілому".

Нагадаємо, минулого року в Криму було розкрито угруповання ісламістів "Ат-Такфір валь-Хіджра", яке, за даними слідчих, готувало вбивство лідера Меджлісу кримських татар Мустафи Джемілєва та низку терактів.

Читайте також:

У Криму відкрилася мечеть імені президента Чечні Рамзана Кадирова

Кадиров: ваххабіти влаштують в Україні другу Чечню

Кримські татари вимагають зробити татарську й російську мови офіційними

Розкрито угруповання ісламістів, яке готувало вбивства і теракти в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: