Лідер кримських комуністів вийшов з парламентської більшості

Леонід Грач вийшов з більшості у Верховній раді, обгрунтувавши своє рішення незадоволенням діяльності Партії регіонів і всієї коаліції напередодні виборів.

Народний депутат України, лідер кримської республіканської організації Комуністичної партії України Леонід Грач прийняв рішення про вихід з парламентської більшості.

Про це він заявив, обгрунтувавши своє рішення незадоволенням діяльності Партії регіонів і всієї коаліції напередодні виборів до місцевих органів влади в України, призначених на 31 жовтня.

"Ми бачимо, як знімають партії з реєстрації, як виготовляють подвійні бюлетені ... Я в такій коаліції перебувати не буду. Мене ніхто не зобов'яже там перебувати", - підкреслив депутат.

Раніше Грач вже заявляв про підготовлювані фальсифікації результатів місцевих виборів з боку Партії регіонів і повідомив про намір об'єднатися для спільного протистояння фальсифікацій із іншими політичними силами Криму.

Союзниками у боротьбі за чесні вибори Грач назвав Меджліс і Народний Рух України, партію "Союз", Блок Юлії Тимошенко, партію "Русское единство" та ряд інших політичних партій.

Нагадаємо, за словами Грача, президент Віктор Янукович і його команда діють як фашисти під час окупації Криму.

 

За його словами, Партія регіонів в Криму "творить свавілля".

Читайте також:

Уряд переписав законодавство під стару Конституцію

Комуністи погрожують вийти з провладної більшості

ВР ухвалила новий регламент: опозицію ліквідовано

Кримські комуністи назвали "регіоналів" фашистами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: