Лідер кримських татар вважає, що його вбивство замовили в Росії

За словами Джемілєва, деякі російські кола прагнуть ліквідувати керівництво Меджлісу і замінити його на лояльних до Росії осіб.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що екстремісти готували на нього замах з метою дестабілізації ситуації в Криму і Україні. Він також припустив, що виявлені радикали управлялися і фінансувалися з-за кордону.

"Що стосується практичної реалізації, вони просто використовуватимуться спецслужбами певних країн для дестабілізації ситуації в Криму. Є такі плани з дестабілізації України, яка почнеться з Криму", - заявив Джемілєв.

За його словами, деякі російські кола підтримують подібні радикальні організації для того, щоб ліквідувати керівництво Меджлісу і замінити його на осіб, які лояльно ставляться до Росії.

Крім того, глава Меджлісу повідомив, що не знав про те, що у радикальної ісламської організації "Ат-Такфір валь-Хіджра" є до нього претензії. "Я з Інтернету і телебачення дізнаюся. До мене безпосередньо не зверталися. Не знаю, чим я їм не догодив, не підозрюю", - наголосив він.

Також Джемілєв підкреслив, що не вважає за мусульман тих людей, які входять до подібних організацій, оскільки їхні дії суперечать ісламу. Свою думку Джемілєв підтвердив тим, що в мусульманських країнах радикальні ісламські рухи перебувають поза законом.

Як відомо, 26 жовтня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що члени виявленої в Криму радикальної ісламської організації "Ат-Такфір валь-Хіджра" готували вбивство Мустафи Джемілєва та його найближчих соратників.

У зв’язку з цим Джемілєв запропонував дозволити всім членам Меджлісу носити і зберігати зброю, щоб мати можливість убезпечити себе від замаху.

Читайте також:

Лідери кримських татар вимагають озброїти їх для боротьби з ісламістами

Розкрито угруповання ісламістів, яке готувало вбивства і теракти в Україні

Луценко: через Ющенка Україна стала притулком терористів

Озброєна банда ісламістів готувала у Криму джихад

ВідеоДжемілєва вважає, що його "замовили" в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: