Лідер НУ-НС: коаліція ще не затвердила нових міністрів

Микола Мартиненко спростував інформацію про те, що коаліція вже визначилася зі змінами в Кабміні.

Лідер фракції НУ-НС Микола Мартиненко заявляє, що коаліція поки не ухвалила остаточного рішення щодо кадрових змін в уряді, і це питання буде узгоджено не раніше наступного пленарного тижня.

Про це він заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам.

"Зараз рішення не то що коаліцією, а навіть фракцією не прийнято", - сказав він.

Мартиненко зауважив, що зараз по всіх кадрових питаннях відбувається дискусія. "Але по жодному прізвищу, по жодній кандидатурі на посаду того чи іншого міністра рішення не прийнято", - сказав він.

При цьому лідер фракції НУ-НС зауважив, що жодних проблем у цьому питанні немає, і кадрові питання сконсолідують коаліцію, а не пересварять її.

"На наступному пленарному тижні питання буде вирішено… Але поки діє рішення фракції, що депутати в уряд не підуть", - сказав Мартиненко.

Нагадаємо, сьогодні з'явилася інформація про те, що рада коаліції, яка була проведена вчора за участю прем'єра Юлії Тимошенко, вже затвердила список нових міністрів.

За наявною інформацією, на посаду міністра фінансів пропонувався теперішній його заступник Анатолій Мярковський; буде створена нова посада віце-прем'єра з питань фінансів, яку займе Сергій Тігіпко, віце-прем'єром з ПЕК стане Віталій Гайдук, Миколу Оніщука на посаді міністра юстиції замінить Віктор Шемчук, а міністром вугільної промисловості буде Олександр Клименко.

Читайте також:

ЗМІ: коаліція визначила нових міністрів

Коаліція готує кадрові зміни уряду "в пакеті"

Ющенко закликав "принципових" міністрів піти за Пинзеником

ВідеоКоаліція ще не затвердила нових міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: