Лідер НУНС проміняв "боягуза" Ющенка на Яценюка

Член партії "Наша Україна" Микола Мартиненко перейшов до "Фронту змін".

Народний депутат від "Нашої України" і голова парламентської фракції "Наша Україна-Народна Самооборона" Микола Мартиненко вступив до лав партії Арсенія Яценюка "Фронт Змін".

Мартиненко каже, що пішов з "Нашої України" Віктора Ющенка для ефективної роботи у складі прогресивної політичної команди.

"Сьогодні "Фронт Змін" - на політичний передовій. Це опозиційна сила, яка не просто жорстко критикує владу, а пропонує Україні реальну альтернативу розвитку. Вона відстоює демократичний розвиток нашої держави, хоче – і здатна – переламати негативні тенденції, поліпшити життя людей", - переконаний Мартиненко.

"Наша партія запроваджує в Україні якісно нові політичні стандарти і стає центром тяжіння для всіх, хто хоче жити в нормальній європейській державі", - додав він.

Мартиненко також відзначив, що його партійність не вплине на рівень виконання ним обов'язків голови фракції НУНС.

"Фракція нараховує понад 10 партій. Я завжди рівно та коректно ставився до всіх депутатів, незважаючи на їх належність до тієї чи іншої політичної сили", - запевнив він.

Нагадаємо, нещодавно Мартиненко звинуватив Ющенка у боягузтві, коли той не прийшов до пам'ятника Тарасу Шевченку на мітинг опозиції 24 серпня.

Читайте також:

На Донеччині арештували партійця Яценюка

Яценюк оголосив "Фронт змін" проданим

Найприбутковішими партіями України виявились Фронт змін та "Батьківщина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: