Лідер одеської "Батьківщини" звинуватив обласних однопартійців в "кумовстві"

Лідер одеської "Батьківщини" звинуватив обласних однопартійців і подав у відставку в знак протесту. 

Лідер одеської міської організації ВО "Батьківщина" Дмитро Співак скликав прес-конференцію, щоб оголосити про свою відставку з партійної посади, а також про бажання зосередити зусилля на відродженні раніше створеного ним суспільно-політичного об'єднання "Справедлива Одеса".

"Заяву про складення повноважень я подав минулого тижня. Це продумане рішення, обумовлене рядом аспектів, що мають для мене принципове значення. Перш за все, це пов'язано з категоричним несприйняттям і незгодою з тією політикою руйнування партійної структури зсередини, яку веде керівник обласної партійної організації Олег Радковський і його найближче оточення", - сказав Співак.

Свою відставку він називає "своєрідною формою протесту" і "месидж-сигналом" керівництву партії про необхідність вже сьогодні" робити серйозні кадрові рішення.

Співак вважає, що в обласній організації "Батьківщини" створений "бюрократичний апарат, яким на всі ключові пости розставляються лише свої, віддані й залежні люди", що веде партійну структуру "до повної деградації" і перетворює її "у сімейний підряд для вирішення бізнес-інтересів".

При цьому співак зазначив, що він перебуває "у конструктивній опозиції до дій міської влади" і має ряд власних напрацювань щодо поліпшення життя Одеси і одеситів. «Найближчим часом планую створення ряду інформаційних, соціальних та гуманітарних програм і проектів», - сказав він.

У відповідь на запит кореспондента УНІАН голова обласної організації ВО "Батьківщина" Олег Радковський пообіцяв найближчим часом прокоментувати ситуацію, що склалася у зв'язку з відставкою лідера одеської міської організації.

При цьому він додав, що Співак склав свої повноваження ще 15 лютого.

Читайте також:

БЮТ: спецпідрозділ СБУ штурмує офіс "Батьківщини"

У Партії регіонів назвали побиття бютівців "профілактичною бесідою"

В штаб-квартиру Тимошенко з обшуком приходили контррозвідники

БЮТ: сьогодні існує загроза війни з Росією в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: