Лідер партії "Родина" спростував, що його підрізали у п’яній бійці

Ігор Марков назвав поширене ЗМІ повідомлення про своє поранення під час бійки в одному з ресторанів Одеси провокацією.

Лідер партії "Родина" Ігор Марков спростував поширену ЗМІ інформацію про те, що він нібито отримав ножове поранення в шию під час бійки в одному з ресторанів Одеси.

"Повідомлення про моє поранення - провокація. Вас використовували як інструмент провокації для тиражування помилкового повідомлення про моє поранення!" - звернувся він до преси.

"Джерело провокації - заангажована громадська організація "Вільна Одеса" та телеканал "Круг", чия інформація неодноразово визнавалася судом помилковою і підлягає спростуванню", - сказав політик.

"На жаль, змушений констатувати, що багато ЗМІ вчинили непрофесійно, опублікувавши провокаційні матеріали, навіть не зв'язавшись зі мною особисто і не дочекавшись офіційної інформації від прес-служби", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 8 серпня ЗМІ поширили інформацію, що екс-депутат Одеської міськради Ігор Марков отримав ножове поранення в шию під час бійки в одному з ресторанів Одеси.

Як повідомила одеська телекомпанія "Круг", Марков прибув у ресторан на день народження місцевого бізнесмена напідпитку, що не сподобалося деяким учасникам, які намагалися триматися подалі від скандально відомого діяча.

"Винуватець торжества, який запросив Маркова на свій ювілей, зробив йому декілька зауважень. Проте останній продовжував поводитися зухвало, чіплятися до гостей. Виникла бійка, в якій екс-депутат одержав удар ножем в шию, у тяжкому стані був госпіталізований в клініку "Інтосана" і прооперований", - повідомив телеканал.

Одеські журналісти ж у свою чергу спрогнозували, що незабаром слід очікувати розповсюдження в ЗМІ, контрольованих лідером партії "Родина", заяви про те, що на їх лідера "здійснений напад з політичних мотивів. Хоча насправді попросту братва гуляла".

Читайте також:

Партія "Родина" спростувала інформацію про поранення її лідера

ГПУ поновила кримінальні справи проти лідера партії "Родина"

МВС закрило скандальну справу щодо побиття націоналіста в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: