Лідер підприємців спростував чутки про співпрацю з Януковичем

Данилюк заявив, що в жодному випадку "ми не підемо на подібну співпрацю, оскільки ми вважаємо, що влада після скасування конституційної реформи є нелегітимною".

данилюк
Олександр Данилюк
Інформація про призначення радником Віктора Януковича одного з лідерів "податкоговго Майдану" Олександра Данилюка є провокацією з метою дискредитації громадянського руху "Спільна справа".

Таку заяву зробив сам Олександр Данилюк.

Нагадаємо, що відповідний указ оприлюднено прес-службою глави держави. У ньому йдеться, що Данилюк працюватиме радником поза штатом.

"Хочу підкреслити, що в жодному випадку ми не підемо на подібну співпрацю, оскільки ми вважаємо, що влада після скасування конституційної реформи є нелегітимною, фактично йде узурпація повноважень Конституції 96-го року президентом і Верховною радою. Єдине питання, в якому ми готові радити і допомагатипрезиденту і ВР, це питання, як організувати негайні, невідкладні, чесні і демократичні вибори Президента і ВР", - повідомив Данилюк.

На запитання, чи не збирається він оскаржувати своє призначення, Данилюк наголосив, що процедура призначення передбачає погодження з боку особи, яку призначають.

"Зі мною це питання ніхто не обговорював, тому нічого оскаржувати ми не будемо. Я не кріпосний, тому в жодному випадку я не вважаю, що мене можна примусити працювати на якійсь посаді без моєї згоди. Ще раз повторюємо: це є просто інформаційною провокацією", - підсумував О.Данилюк.

Нагадаємо, Віктор Янукович підписав указ № 1163/2010 "Про призначення Олександра Данилюка Радником Президента України". "Призначити Олександра Данилюка Радником президента України (поза штатом)", - йдеться в документі.

Читайте також:

За влади Януковича в Україні рекордно побільшало акцій протесту

Підприємці витратили на "податковий майдан" 100 мільйонів

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: