Лідер "Родини" запевнив, що Кремль його не спонсорує

"Спекуляції на цю тему виходять з табору націоналістів", - стверджує лідер "Родини" Ігор Марков.

Лідер партії "Родина" Ігор Марков категорично заперечує інформацію про те, що його політична сила спонсорується Росією.

"У нас немає фінансової підтримки Москви. Спекуляції на цю тему виходять з табору націоналістів. У них немає аргументів, щоб заперечити нам, тому вони говорять, що ми є "рукою Кремля", - заявив Марков.

В той же час він заявив, що "Родина" не має наміру відмовлятися від вимоги перетворити України на федерацію. "Я чудово розумію, чому влада так боїться розмов про федералізацію. Їм дуже зручно жити за рахунок південного сходу України. Але ми із Заходом абсолютно різні, і це пора визнати. У нас ментально дві України", - заявив він.

У той же час, Марков, який володіє низкою будівельних компаній, зізнався, що опозиційна політична діяльність вже спричинила проблеми бізнесі.

"Політика практично знищила мій бізнес. Він практично припинив розвиток. В Україні бізнес можна розвивати лише за умови лояльності до влади. Влада готова терпіти керовану опозицію, але якщо опозиція ідеологічна, вона її знищуватиме. Вже є контракт зі світовою мережею Hilton, і вони дуже дивуються, що контракт фактично зривається", - наголосив він.

За його словами, міська влада в Одесі коли чує назву компанії, пов'язаної з його ім'ям, тут же блокує видачу всіх дозвільних документів.

"Партнерів, які злякалися, насправді було не так вже й багато. Хоча, звичайно, для ділової репутації не дуже добре, коли СБУ вривається в офіс, підприємства перебувають у стані постійних перевірок, приходять повістки до суду", - заявив Марков.

Крім того, він у черговий раз відкинув звинувачення СБУ в причетності до вбивства активіста організації "Січ" Максима Чайки.

Марков також прокоментував заяви опонентів про те, що в кримінальних колах він відомий під прізвиськом Марадона. "Щодо Марадони можу сказати, що свого часу я грав за збірну Одеської області з футболу, тренувався в дитячо-юнацькій спортивній школі "Чорноморець".

"Я грав під десятим номером. Товариші по команді мене й прозвали Марадоною, в якого був такий самий номер. А те, що зараз намагаються приліпити мені кримінальне прізвисько, ви де-небудь чули, щоб у криміналі використовувалися прізвиська футболістів?", - резюмував він.

Читайте також:

Націоналісти вимагають заборонити кримські проросійські організації

СБУ вимагає заборонити "антиукраїнську" партію "Родина"

Партії "Родина" загрожує заборона через вбивство націоналіста Чайки

У Криму зірвали презентацію книги про СС "Галичина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: