Лідер УСДП закликав виборців не голосувати за політичні клони на Львівщині

Євген Корнійчук закликав виборців не підтримувати клони політичних партій на місцевих виборах, а  голосувати за УСДП, як одну із засновниць "Батьківщини".

Євген Корнійчук, лідер Української соціал-демократичної партії, закликає виборців не підтримувати клони політичних партій, які беруть участь у місцевих виборах у Львівській області.

Про це лідер УСДП заявив під час прес-конференції у Львові, коментуючи ситуацію, яка склалася в партії "Батьківщина" у Львівській області.

"Я закликаю виборців не голосувати за клони, оскільки це не на користь ні демократії, ні справжній "Батьківщині". Я пропоную голосувати за нас, за Українську соціал-демократичну партію, як партію, яка є одним із співзасновників Блоку Юлії Тимошенко", - сказав Євген Корнійчук.

"На жаль, справжня "Батьківщина" втратила можливість брати участь у цих виборах. Усі терміни, визначені законодавством для оскарження, вже минули. Тут не допоможуть ні акції протесту, ні голодування, а підтримка клонів не має ніякого сенсу", - зазначив лідер УСДП.

Євген Корнійчук сказав, що реєстрація "Батьківщини" заблокована саме судовим рішенням. "Справа не в юстиції, яка відмовляється реєструвати. Вона реєструє те, що вирішив суд, і в неї немає права вступати інакше. Інша справа, що це неприпустимо, коли суди втручаються в діяльність громадських організацій і політичних партій, але сьогодні це сталося, і поки суд не змінить свого рішення, ситуацію виправити не можна ", - сказав лідер УСДП.

Читайте також:

Євген Корнійчук: влада повинна завершити земельну реформу

Євген Корнійчук: влада повинна завершити земельну реформу

Тимошенко бойкотуватиме вибори на Львівщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: