Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер "євробляхерів" спалив свою "Range Rover" на знак протесту проти нового закону

Депутати не врахували запропоновані активістами правки.

Голова громадської організації "Авто Євро Сила" Олег Ярошевич спалив свою машину "Range Rover" на знак протесту проти ухваленого Верховною Радою закону щодо розмитнення машин на європейських номерах.

Ярошевич обіцяв спалити свою машину, якщо депутати не проголосують за правку, яку пропонували "євробляхери" - активісти вимагали прибрати коефіцієнт віку з формули нарахування ставки акцизного податку. Парламент не взяв до уваги цю правку.

"Для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€, дешевше спалити своє авто, ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто!", - написав Ярошевич під відео спалення свого позашляховика.

Нагадаємо, що 7 листопада власники "євроблях" влаштували масовий протест в урядовому кварталі з вимогою до депутатів ухвалити законопроект про зміни до Податкового кодексу з "народними правками". Зокрема, активісти вимагали прибрати коефіцієнт віку з формули нарахування ставки акцизного податку.

Проте депутати не пристали на вимоги акції, ініційованої ГО "Авто Євро Сила".

Тим не менш формула нарахування акцизу є вигідною для малолітражних автомобілів з бензиновим двигуном, а також для нестарих авто.

Відео "Євробляхи" в законі: розмитнити куплені за кордоном автівки віднині буде дешевше

Верховна Рада виконала свої обіцянки перед власниками автівок з іноземною реєстрацією. Працювали депутати дві доби під гучні протести водіїв-"євробляхарів". Вони заблокували урядовий квартал і не роз'їжджалися навіть уночі. Втім, коли почули, що депутати таки дали зелене світло розмитненню їхніх авто, геть не зраділи. Чому - у сюжеті ТСН.

"Євробляхи" в законі: розмитнити куплені за кордоном автівки віднині буде дешевше

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції