Лідери фракцій Ради затвердили розгляд відставки Тимошенко 3 березня

Фракція БЮТ наполягала на розгляді питання відставки уряду у вівторок, проте ця ідея не була підтримана.

Верховна рада 3 березня, розгляне проект постанови про відповідальність Кабінету міністрів й відставку Юлії Тимошенко з посади глави уряду. Таке рішення було ухвалене в ході засідання погоджувальної ради лідерів фракцій.

Перед остаточним рішенням на погоджувальній раді сталася невелика дискусія щодо дати розгляду даного питання. Зокрема, ПР наполягала на розгляді питання в середу, БЮТ - у вівторок, а фракція НУ-НС вимагала, щоб остаточне рішення було затверджене після засідання ради коаліції.

Перед цим лідер фракції НУ-НС Микола Мартиненко висловив здивування у зв’язку із позицією фракції БЮТ, яка наполягала на розгляді у вівторок питання відставки уряду. За його словами, до фракції НУ-НС надійшло звернення щодо необхідності збереження коаліції НУ-НС, БЮТ і Блоком Литвина, тоді як колеги із фракції БЮТ без погодження з іншими учасниками коаліції наполягають на розгляді у вівторок питання щодо уряду.

Мартиненко нагадав, що сьогодні о 13-й годині планується засідання ради коаліції, а о 17-й годині відбудеться засідання фракції НУ-НС.

Читайте також:

Рада розгляне відставку Тимошенко 3 березня

НУ-НС вже готова обговорити з "Регіонами" свого прем'єра

НУ-НС: коаліція розвалиться, якщо Тимошенко не піде у відставку

БЮТ погодився на відставку Тимошенко в обмін на збереження коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: