Лідери НУ-НС та Блоку Литвина заявили про тиск на їхні сім'ї

Глава фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що на родини Ігоря Шарова та Миколи Мартиненка тиснули через питання недовіри уряду.

Низка лідерів парламентських фракцій заявили про те, що "на їхні сім’ї чиниться тиск" у зв’язку з розглядом питання недовіри уряду.

Про це повідомив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко після засідання погоджувальної ради.

"Запитайте про це в Ігоря Шарова або в Миколи Мартиненка, які оголосили цю інформацію", - сказав він.

За словами Кириленка, під час переговорів у спікери політики не змогли досягти компромісу та визначитися з датою розгляду звіту про діяльність Кабінету міністрів.

Втім, консультації тривають. Як заявив Кириленко, представник НУ-НС Борис Тарасюк вніс пропозицію з розблокування роботи Верховної ради, що передбачає проведення спеціального засідання у середу після 18:00.

"Остання пропозиція, яка пролунала, завтра півдня ми працюємо у сесійному режимі, півдня – в комітетах, після 18:00 ставимо питання про стан справ в країні з відповідальністю уряду", - сказав він.

"Ми готові робити це з прямою трансляцією телебачення, розписали регламент цього засідання, розрахованого на 4,5 години", - додав Кириленко.

Однак, за його словами, "Партія регіонів не пристає на жодну пропозицію".

"Колеги переживають, що і в середу необхідних голосів у них не буде. Вони відтягуть це питання на четвер, п’ятницю, суботу", - зауважив Кириленко, але уточнив, що це є неприйнятним для БЮТ.

"У четвер-п’ятницю запланований офіційний візит прем’єра до Німеччини, де вона буде вирішувати важливі інвестиційні питання", - повідомив він.

Читайте також:

"Регіонали" готові скласти мандати та піти на перевибори

Тимошенко: уряд не піде, навіть якщо його звільнять
Верховна рада відкрилася із заблокованою трибуною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: