Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідія Таран організувала справжній бал у президентському палаці

Фея Лідія Таран допомогла важкохворій дівчинці стати принцесою.

Ведуча ТСН на "1+1", куратор благодійного проекту "Здійсни мрію" Лідія Таран влаштувала реконструкцію справжнього балу у Палаці президентських прийомів. Все заради здійснення мрії підопічної проекту, 6-річної Єви Шкулки, яка втрачає зір через пухлину головного мозку.

Допомогти ведучій вирішили більше півсотні людей – артисти та режисери національного театру Лесі Українки, стилісти, професійний оркестр та музиканти. Та до останнього здійснення мрії було під загрозою зриву: "Нам було складно зіставити графіки усіх, хто допомагав готувати бал. Та особливою перепоною стала хіміотерапія Єви. Ми боялися, що не встигнемо зробити все у перерві між процедурами. Але нам вдалося!" – розповіла Лідія Таран.

Лідія Таран Єва Шкулка

Коли у палаці, де мав відбуватися бал, тривали останні приготування, дівчинку з батьками перетворювали на казкових героїв. Єві одягли перуку Рапунцель – це була ще одна мрія дівчинки – мати довге волосся, бо через хіміотерапію у неї випало волосся.

Лідія Таран Єва Шкулка

Після неймовірних перевтілень на Єву чекала справжня карета, яка відвезла маленьку принцесу на бал. А на червоному хіднику біля палацу дівчинку зустрів принц Макар. Діти познайомилися в Інституті раку – разом лікувалися. Макар був Євиними очима, тримав її в курсі всього, що відбувалося на паркеті. А після того, як дівчинці одягли корону, вони разом почали танцювати.

Лідія Таран Єва Шкулка

"Я дуже давно не чула такого сміху, не бачила такої радості своєї дівчинки. До цього Єва не танцювала! Ця радість змусила час зупиниться і побачити своє дитя іншим. Дивлюся на щасливу Єву і забуваю про всі біди. Дуже хочу, щоб ця іскорка в її очах не згасла ніколи. Це вже моя мрія" – зізналася мама дівчинки, Олеся.

Лідія Таран Єва Шкулка

Коли бал завершився, Єва дозволила своїм гостям сфотографуватися з нею. Тоді щаслива Єва поділилася своєю новою мрією: "Хочу, щоб я скоріше одужала". 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції