Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідія Таран закликала 19 грудня приєднатись до здійснення мрій важкохворих дітей

Вже п’ятий рік поспіль напередодні Дня Святого Миколая ведучі телеканалу "1+1" у соціальному ролику закликають допомогти дітям простим способом - лише переглянувши блок реклами.

Лідія Таран звернулась до телеглядачів з проханням переглянути рекламний блок 19 грудня 2017 року о 20:10 після випуску ТСН. Всі кошти, отримані від рекламодавців у період прайм-тайму, будуть направлені на здійснення мрій важкохворих дітей в рамках проекту "Здійсни мрію" благодійного фонду "Ти не один" 1+1 медіа.

19 грудня - Здійсни мрію

Проект існує від квітня 2016 року. За цей час було здійснено майже півсотні дитячих мрій з усієї України. Діти та їх батьки відчули, що вони не одні і повірили в те, що дива бувають.

"Наукою доведено, що позитивні емоції – це найкращі ліки від усіх хвороб. І саме почуття щастя здатне зцілити дитину. Ці діти потребують віри в те, що бажання можуть здійснюватися, потребують віри в дива – і саме ми можемо зробити цю віру дійсністю, виконавши хоча б одну, заповітну мрію хворої дитини. Втілення цього бажання може стати першим кроком на шляху до одужання і в наших силах допомогти зробити цей крок. Давайте разом скажемо кожній хворій дитині "Повір у дива! Ти не один!", –  говорить керівник благодійного фонду "Ти не один" 1+1 медіа Власта Шовковська.

За чотири роки в рамках акції "День Святого Миколая" телеканал "1+1" зібрав більше 615 000 гривень. Разом із благодійним фондом "Крона" у Національну дитячу лікарню "Охматдит" вдалося придбати роторну центрифугу у відділення переливання крові, спеціальний фазований датчик для ультразвукових досліджень серця і судин маленьких пацієнтів відділення реанімації новонароджених, а також ротаційний мікротом – обладнання, необхідне для діагностики онкозахворювань.

 "Щороку ми спостерігаємо збільшення залученості телеглядачів. Я сподіваюся, цього разу ми залишимо цей тренд, адже це найпростіший спосіб допомогти – просто подивитись рекламу", - розповідає PR-директор "1+1 медіа" Світлана Павелецька.

Чим більше людей подивиться рекламний блок, тим більше коштів буде отримано від рекламодавців і тим більше дитячих мрій буде здійснено!

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника групи з корпоративної соціальної відповідальності "1+1 медіа", Марини Гриценко, + 38 098 8296845, m.grytsenko@1plus1.tv.

Залиште свій коментар

Вибір редакції