Ліфт, який вбив немовля у Сумах, самовільно переналаштував електромонтер

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліфт, який вбив немовля у Сумах, самовільно переналаштував електромонтер

УНІАН

Два роки тому ліфт капітально відремонтували, але мешканці й далі скаржилися, що він часто зупиняється і без викликів рухається між поверхами.

Директору та електромонтеру підприємства "Міськсумиліфт" загрожує вісім років за ґратами за дитячу смерть у ліфті, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Поліція затримала обох уночі, через кілька годин після загибелі немовляти у багатоповерхівці в Сумах. Дідусь вивозив візочок з двомісячним онуком з кабіни ліфта - при відчинених дверях підіймач несподівано поїхав униз і затиснув малюка.

Після смерті немовляти в ліфті поліція затримала директора та електромонтера "Міськсумиліфт"

Після смерті немовляти в ліфті поліція затримала директора та електромонтера "Міськсумиліфт"

Правоохоронці провели обшуки та вилучили документацію у департаменті інфрастуктури, ЖЕКу та підприємстві з обслуговування ліфтів. Його директору та електромонтеру інкримінують  порушення правил безпеки та зловживання службовим становищем.

Правоохоронці з'ясували, що два роки тому ліфт капітально відремонтували, але мешканці будинку й далі скаржилися, що підйомник часто зупиняється і без викликів рухається між поверхами.

У прокуратурі вважають, що електромонтер самовільно переналаштував автоматику ліфта, що і зробило його смертельно небезпечним.

"Через численні скарги електромонтер і вчинив свої дії, зокрема, у невстановлений спосіб шляхом приєднання дроту до двох клем він дозволив ліфтовій кабіні рухатись при незачинених дверцятах. Тому ми вважаємо, що коли дідусь з візочком виїздив з кабіни хтось, внизу натиснув кнопку виклика, і ліфт самовільно рушив униз", - розповів керівник місцевої прокуратури Валерій Могильний.

Нагадаємо, у грудні 2018 року у Києві візочок із двомісячним малюком потягнуло в шахту ліфта. Дитину в останні секунди встигла витягти няня. 

Наступна публікація