Лікар Комаровський увійшов до команди Зеленського: “Не хочу впадати в популізм”

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікар Комаровський увійшов до команди Зеленського: “Не хочу впадати в популізм”

Фото: Кадр із "Право на владу"

Відомий в країні медик розповів, що перш за все треба виправляти.

Відомий лікар та ведучий телепрограм на медичну тематику Євген Комаровський став консультантом Володимира Зеленського з медицини.

У ефір ток-шоу “Право на владу” він заявив, що не збирається “впадати у популізм” і окреслив головні проблеми, які бачить у здоров’ї нації.

“Є проблеми охорони здоров’я, які представляють загрозу національній безпеці, і тут президент зобов’язаний також підключатись. Я бачу дві таких загрози зараз і мене обурює те, що вони залишились поза межами президентської кампанії. Я би всю країну обвішав плакатами “Кір, дифтерія, поліомієліт - думай!”. Тільки подумайте - 100 тисяч громадян нашої країни захворіли на кір. І це реальна загроза національній безпеці, і це тільки початок. З приводу вакцинації треба було скликати РНБО ще п’ять років тому - цього не зроблено. Друга загроза - катастрофічний дефіцит медичних кадрів. Ми може й пореформуємо щось, але працювати буде нікому”, наголосив Комаровський.

Як відомо, у студії ток-шоу "Право на владу" Володимир Зеленський представив всю свою команду експертів, які допомагатимуть йому на посаді. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація