Лікар Луценка подасть до суду на журналістів

Головний лікар швидкої хоче подати до суду на журналістів за крадіжку висновку про стан здоров'я екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Головний лікар Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги Олександр Ткаченко має намір подати до суду на журналістів за крадіжку висновку про стан здоров'я екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це повідомив Ткаченко.

"Хворий категорично проти, щоб про його здоров'я говорив хтось, окрім нього самого. Я взагалі з журналістами більше спілкуватися не хочу. Поки я спілкувався з депутатами, вони вкрали у мене з теки медичний висновок Луценка. Я ось тепер хочу дізнатися, хто цей злодій. Я з ними судитися буду", - сказав Ткаченко.

Крім того, головний лікар спростував інформацію про звільнення психіатра Валентини Григорьєвої, яка розповідала журналістам про стан здоров'я Луценка. "Я нікого не звільняв", - заявив Ткаченко, пише "Сегодня".

Як повідомлялося, 11 травня депутат Верховної ради від "Народної самооборони" Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook виклав копію документа про стан здоров'я Луценка, зазначивши, що одержав його від журналістів.

Потім фотокопію документа розповсюдила прес-служба "Народної самооборони".

У висновку головного лікаря Ткаченка, зокрема, зазначалося: "Адміністрація лікарні повідомляє, що Луценко Ю.В. був доставлений 10.05.2011 р. до лікарні у стані середнього ступеня тяжкості. На підставі лабораторних даних, допоміжних методів обстеження і огляду фахівців був поставлений діагноз: Хронічний панкреатит у стадії загострення. Хронічний гастродуоденіт. Нейроциркулярна дистонія по кардіальному типу. Цукровий діабет, тип II". У документі також сказано, що на сьогодні діагноз такий самий, як і учора, стан здоров'я Юрія Луценка – середнього ступеня тяжкості, і він потребує лікувального режиму".

У "Народній самообороні" уточнили, що "документ датований нинішнім числом і підписаний головним лікарем Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Ткаченком". Документ адресований слідчому в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Сергію Войченку.

Фотокопія документа також була розміщена на сайті "Народної самооборони".

Читайте також:

Екс-міністр Луценко запевняє, що не поїде лікуватися за кордон

Луценко повідомив журналістам, що з ним зводять рахунки

Лікарі прописали Луценку апельсини: у його мозку не вистачає кисню

Луценко продовжує голодувати: документи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: