Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікар-педіатр зубами протягнув реанімобіль, щоб прискорити розгляд медреформи

«Виставу» чоловік провів перед Верховною Радою.

Мало не пожертвував зубами заради медичної  реформи. Двотонний реанімобіль   щелепами протягнув лікар-педіатр Олег Скавиш, йдеться в ТСН.12.00.

«Зуби на місці. Сподіваюсь це допоможе нашій справі. Всім зрозуміло, що потрібно робити зімни. Якщо хочеш це робити - потрібно робити. А якщо й не пробувати це змінити, то ніколи це й не зрушиться», - каже Олег.

Такий перформанс влаштував перед стінами Парламенту, і як каже сам рекордсмен, це  символізує важкість прийняття медичної реформи.

Її перше читання минуло  ще в червні.  Далі було понад 800 правок. І з початку нової сесії депутати все ніяк не можуть зібратися та проголосувати за законопроект.

Медична реформа передбачає такі основні новації як пакет безкоштовних послуг, платний пакет  і принцип  "гроші ходять за пацієнтом". Тобто бюджетні кошти мають виділяти не на фінансування медзакладів, а на пацієнтів. 

Активісти кажуть, хай навіть слухання  медреформи депутати знову перенесли, акція має їм нагадати, у країні чекають на зміни. Медичний законопроект парламент обіцяв розглядати сьогодні, але у порядку денному його немає.

ВідеоЗаради медичної реформи лікар-педіатр протягнув зубами двотонний автомобіль

Залиште свій коментар

Вибір редакції