Лікар про пораненого в Авдіївці бійця: якщо його врятуємо – це буде подія року

Дата публікації
Лікар про пораненого в Авдіївці бійця: якщо його врятуємо – це буде подія року

У Дніпрі медики продовжують самовіддано боротися за життя українських воїнів.

Протягом останніх днів із передової з мінно-вибуховими пораненнями до Дніпра привезли трьох бійців. Загроз їхньому життю немає, чого неможна сказати про шістьох військових, які досі продовжують залишатися в реанімації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У найтяжчому стані 19-річний боєць, якого покалічило міною в Авдіївці. Він пережив кому, страшну інтоксикацію та ампутацію обох ніг, а наразі живе лише за рахунок ліків і апаратури. Лікарі кажуть, що роблять усе можливе, однак про прогнози говорити не ризикують. "Маленька-маленька позитивна динаміка, лікарі бояться говорити про прогнози. Дуже важкий! Якщо ми його врятуємо – це буде, мабуть, найкращий учинок року в медичному житті", - каже головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

До обласної лікарні Дніпра доправили трьох бійців з мінно-вибуховими пораненнями

До обласної лікарні Дніпра доправили трьох бійців з мінно-вибуховими пораненнями

Важкого поранення біля Комінтернового зазнав і 24-річний морпіх Ігор Скавранський – йому снайпер прострілив живіт. "До мене підбіг друг, побратим. Він хотів мене витягти. Його застрелив снайпер, у нього часу було менше – він отримав кулю в шию", - розповів Ігор. Життя військового висіло на волосині, але нині вже загроза минула. Медикам вдалося попередити запалення та відновити внутрішні органи.

Раніше поранений житель Авдіївки в реанімації подякував воїнам за оборону свого міста. Авдіївець дякує долі, що його не вбило на місці біля власного будинку, коли потрапив під обстріл. "Вибух – один, другий, третій. Один від мене метрах у 20", - розповів поранений Сергій Власюк.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Наступна публікація