Лікар-терапевт пояснив, як пацієнтам харчуватися під час і після СOVID-19 для швидкого відновлення

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікар-терапевт пояснив, як пацієнтам харчуватися під час і після СOVID-19 для швидкого відновлення

Pexels

Фахівець наголосив, що важливо, аби в раціоні була збалансована кількість вуглеводів, жирів, білків.

Пацієнтам з коронавірусом, окрім правильного лікування, важливо і дотримуватися необхідного режиму харчування, аби підтримувати організм. Це ж стосується і процесу відновлення після перенесеного COVID-19.

Про це повідомив лікар-терапевт, акушер-гінеколог, генеральний секретар світової Федерації українських лікарських товариств Іван Сорока в коментарі "УНН".

За словами лікаря, ускладнення та наслідки коронавірусу у кожного пацієнта індивідуальні та залежать від стану до хвороби, її перебігу та лікування. Процес відновлення може пришвидшити, якщо людина буде дотримуватися раціонального харчування.

Лікар-терапевт розповів, що пацієнтам з COVID-19 слід дотримуватися високобілкової дієти. Виняток - порушення роботи печінки чи підшлункової залози. Також має бути також збалансована кількість вуглеводів, жирів, білків.

"Безумовно, мають бути мікроелементи, вітаміни – тобто це комплексний підхід. А для того, щоб покращити роботу кишківника, повинна бути збалансована кількість клітковини. Для того, щоб краще функціонувала серцево-судинна система варто подбати про баланс жирів, вуглеводів і білків і уникати канцерогенних продуктів", - пояснив медик.

Також він рекомендує додати до раціону такий антиоксидант, як біофлавоноїд кверцетин, який давно використовуються для підтримки різних систем. Основним джерелом, до слова, є загальнодоступні продукти харчування - яблука, цитрусові, чай, вишні, брокколі.

"Це речовина, яка навіть входить в стандарти лікування коронавірусної хвороби і є в рекомендаціях багатьох країн. Використовується у лікування як під час COVID-19, так і у людей з серцево-судинною патологією. В Україні виробляють кверцетин із пектину яблук, наприклад, інших продуктів, тобто це несинтетичний продукт", - додав він.

Як повідомлялося, після зими організм найбільш вразливий для захворювань та потребує підтримки. Аби захистити себе від вірусів, лікарі радять систематично вживати овочі, фрукти та морепродукти.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

"Ніхто не розуміє, як це працює": лікарка-інфекціоністка про антитіла від COVID-19

"Ніхто не розуміє, як це працює": лікарка-інфекціоністка про антитіла від COVID-19
Наступна публікація