Синець Путіна порівняли зі спотвореним обличчям Ющенко

Навколо синця на обличчі Володимира Путіна виникло багато домислів. Найрозповсюдженішими версіями стали вживлення ботоксу, падіння під час спарингу, або ж було невдале освітлення.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, який знаходився в середу, 27 жовтня в Києві з офіційним візитом, став епіцентром обговорення через синець на обличчі. Найпоширенішою версію є те, що Путін зробив собі пластику.

Таку думку висловив особистий лікар екс-президента Віктор Ющенка, пластичний хірург Ростислав Валіхновський. Нагадаємо, він допомагав Ющенку відновлюватися після отруєння в 2004 році.

За словами Валіхновського, наразі у Москві серед журналістів кремлівського пулу велено поширювати версію, що Путін невдало впав під час заняття дзюдо.

"По-перше, за моїми даними, він вже років п'ять не займається боротьбою, по-друге, якщо людина падає на м'який мат, такого ефекту бути не може. Нарешті, звичайний синець легко знімається гримом. Зрозуміло, що Путіну хочеться виглядати молодо - адже йому вже 58 років. Причому ботокс йому колють не вперше, а вже десь півтора року. Це чітко видно - і по тому, як виглядає його чоло, і по носо-губним складкам. Робиться це для розгладження обличчя. Час від часу процедуру треба оновлювати. І дійсно, в перші дні після неї може виникати набряклість, яку складно загримувати - треба чотири шари гриму", - наголосив Валіхновський.

Водночас, російський політолог Станіслав Бєлковський зауважив, що за іронією долі з Путіним сталося те, що "нагадує йому про долю ненависного йому Віктора Ющенка", коли в того було спотворене обличчя після отруєння діоксином.

Як відомо, російський прем’єр був загримований і у нього був помітний набряк. Путін, який завжди відзначався балакучістю та хорошим почуттям гумору, цього разу був мовчазний.

На вилицях Путіна чітко проступали синювато-сіруваті плями. Їх можна було б прийняти за синці, якби не симетричність плям і їх правильна форма. На розрив судин це теж не схоже, на "хронічні" кола під очима - тим більше.

Деякі ЗМІ запропонували свій перелік версій зовнішнього вигляду Путіна.

Версія перша: Путін зробив пластику. Можна було б погодитися, якби нижня частина обличчя прем'єра РФ більше не "обважнює" складками.

Версія друга: Путін зробив особливу пластику - підтяжку обличчя, за рахунок втручання в структуру лицьових м'язів (практично хірургічна операція), а не за рахунок "перекроювання" шкіри.

Версія третя: у прем'єра РФ болять зуби, можливо навіть були частково вилучені. Проте, складні стоматологічні втручання чреваті, найчастіше, набряками, а не візуальним "подовженням" обличчя, як у даному випадку.

Версія четверта: Путін невдало позаймався дзюдо.

Нагадаємо, українські журналісти запитали у своїх російських колег, чи все гаразд у Путіна зі здоров'ям. Проте ті запевнили, що нічого підозрілого з настроєм і зовнішністю прем'єра немає, а синців вони не бачать.

Читайте також:

Прес-секретар Путіна не побачив синця у нього під оком

Оприлюднено версії, звідки у Путіна синці на обличчі

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі (відео)

Путін відмовився від обіду з українськими бізнесменами

Путін привіз з собою до Києва кількох снайперів

ВідеоПутін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: