Лікар Ющенка підтвердив, що президент здоровий, як скеля

Віктор Ющенко практично здоровий, а залишок діоксину з організму може виводитися тривалий час.

У президента Віктора Ющенка міцне здоров’я, а діоксин з його організму практично виведено.

Про це заявив особистий лікар президента Ростислав Валіхновський в інтерв’ю "Інтермедіаконсалтинг", розповсюдженому прес-службою президента.

"Світовий досвід лікування отруєнь діоксином свідчить про те, що виведення цього токсину на останній фазі протікають довго. У даний час ми можемо констатувати, що Віктор Ющенко практично здоровий, а слідові кількості діоксину в організмі можуть залишатися тривалий час", - сказав Валіхновський.

При цьому він не зміг відповісти, скільки часу ще залишатиметься діоксин в організмі президента.

"Ми використовували ефективний підхід, досягли добрих результатів, але спрогнозувати нічого не можна - досвід лікування Віктора Ющенка унікальний", - сказав лікар.

За його словами, на даний час основний діагноз хвороби президента - діоксинове отруєння, "і його не можна буде зняти до моменту елімінації токсину".

На питання, які саме 24 операції пережив Ющенко, Валіхновський зазначив, що ГПУ зараз проводить слідство, "і будь-які детальні розповіді на цю тему можуть бути розцінені як порушення закону про лікувальну таємницю".

"Я вважаю, що неетично заглиблювати смисл вже сказаного до тих пір, поки ГПУ не надасть результати свого розслідування", - сказав він.

При цьому, за словами лікаря Ющенка, президент дуже рідко хворіє.

"У нього могутній імунітет і здоров'я, як у козака... У президента генетично дуже хороший стан здоров'я і міцний імунітет, що зберігся всупереч отруєнню. І навіть якщо якісь хвороби у Віктора Андрійовича трапляються, він не відволікається від роботи і не бере лікарняних листів. Це дійсно так. Він здоровий, як скеля, яку не можна розколоти. І слава Богу", - сказав Валіхновський.

Читайте також:

ГПУ свідомо "створила враження" причетності Жванії до отруєння Ющенка

В організмі Ющенка залишилося лише 5% діоксину

Жванія викликає Ющенка в суд

Ющенка могли отруїти на іншій вечері
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: