Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарчук пішов із посади очільника Центру оцінювання якості освіти

Посадовець зауважив, що вже вдруге подає заяву про звільнення.

Ігор Лікарчук вирішив звільнитися із посади очільника Центру оцінювання якості освіти.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я обіцяв, що друзі по ФБ першими дізнаються про моє рішення. Щоправда, про нього я вже повідомив Міністра. Після подій 21 липня, після сьогоднішніх подій в Івано-Франківську, після звільнення мого сина я не бачу можливості далі працювати в команді, що є сьогодні при владі. Тому сьогодні повторно подаю заяву про звільнення з посади директора УЦОЯО. Прошу мене зрозуміти правильно", - наголосив він.

Окремо Лікарчук нагадав, що першу заяву про звільнення він написав 21 липня. "Але МОН не дало їй руху...", - додав він.

Я обіцяв, що друзі по ФБ першими дізнаються про моє рішення. Щоправда, про нього я вже повідомив Міністра. Після подій...

Posted by Игорь Ликарчук on 17 вересня 2015 р.

Нагадаємо, раніше у ГПУ повідомили, що керівництво Українського центру оцінювання якості освіти Міністерства освіти та науки підробляло результати зовнішнього незалежного оцінювання. 21 липня ГПУ, СБУ та МВС провели спецоперацію у Центрі, де під час обшуків було вилучено комп'ютерне обладнання з доказами зазначених протиправних дій.

Крім того, у результаті обшуків генпрокуратура виявила готівку у 130 тисяч доларів та докази незаконного втручання до "Системи оцінювання якості освіти" та "Реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання".

Було доведено, що посадовці Міносвіти використали зовнішнє незалежне оцінювання для створення корупційного механізму доступу до вищої освіти. Гучна справа виявилася неочікуваною для міністра освіти та науки України Сергія Квіта, оскільки він був переконаний у порядності голови Українського центру оцінювання якості освіти, якого наступного дня усунули від роботи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції