Лікарі дозволили Ющенку йти в президенти

Незважаючи на те, що кількість отрути в організмі президента в сотні разів перевищує максимально допустиму, він повністю готовий до президентських перегонів.

Стан здоров`я президента Віктора Ющенка на сьогодні гарний, і він фізично готовий узяти активну участь у виборчій президентській кампанії, яка наближається.

Про це заявив особистий лікар президента Ростислав Валіхновський в інтерв`ю "Известиям в Украине".

Відповідаючи на запитання, чи готовий фізично його пацієнт до колосального психологічного та фізичного навантаження, яке очікується під час виборчих перегонів, Валіхновський сказав: "Якщо коротко - абсолютно готовий".

"Ви знаєте, я сумую через те, що лікарі дедалі менше потрібні президенту і тому він з ними дедалі рідше зустрічається. І разом з тим радію: він настільки здоровий, що ми йому вже не потрібні", - додав він.

Валіхновський повідомив, що на сьогодні лікарям вдалося вивести з організму Ющенка 95% діоксину, але та остання доза, яка залишається - 5%, однак у сотні разів перевищує допустимий у медицині рівень.

Особистий лікар глави держави також розповів, що президенту не робили жодних пластичних операцій, а для лікування використовували інші методи. Зокрема, за його словами, були використані методики дерматохірургії та реконструктивної хірургії.

Валіхновський також зазначив, що факт отруєння Ющенка діоксином – безперечний і доведений ученими зі світовим ім`ям під час кількох наукових конференцій у Швейцарії, Японії та Великій Британії. "Так звані твердження про те, що не було отруєння діоксином, абсолютно заполітизовані, вони не відповідають істині. Це - неправда. Стверджую це як особистий лікар", - наголосив він.

Читайте також:

Ющенко намагався зробити Медведчука винним у своєму отруєнні - ЗМІ

В Росії допитали свідка у справі про отруєння Ющенка

Ющенко переконаний, що комісія Ради перешкоджає розслідуванню його отруєння

Генпрокуратура "переконливо рекомендує" не коментувати отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: