Лікарі Київського ендокринологічного центру заявили про рейдерське захопленя будівлі

Київрада вирішала віддати одне з приміщень центру доброчинному фонду. Лікарі чиновникам не вірять і заявляють про спробу рейдерського захоплення будівлі в історичному центрі столиці.

Київрада вирішила віддати одне з приміщень Київського ендокринологічного центру доброчинному фонду для реконструкції.

Лікарі в добрі наміри київської влади не вірять. На їхню думку, будівлю на вул. Рейтерській в історичному центрі столиці намагаються захопити рейдери.

Один з корпусів досі перебуває в руїнах. Там, де колись проводили першу в Україні операцію на серці та перше хірургічне втручання з анестезією, де академіки Амосов та Авілова дивували медичний світ своїм талантом, нині лише обдерті стіни.

Десять років тому київська влада вирішила реконструювати будівлю. Тоді усе розвалили, а ремонту так і не зробили. Медики кажуть, що це була перша спроба відібрати один із корпусів. Цього року депутати вирішили віддати приміщення доброчинному фонду.

Голова комісії Київради з питань власності Володимир Дейнега каже, що корпус стоїть закритим вже 12 років, тому доцільно, щоб "якийсь благодійний фонд зробив якісь інвестиції і разом з лікарнею запустив якийсь проект".

Лікарі цьому віри не ймуть. "Якби збудували серйозну клініку десь, і сказали: нам потрібні ці приміщення в центрі для офісів - це одне, а так - це рейдерство", - впевнений головний лікар центру Микола Гульчий.

Київський ендокринологічний центр щодня лікує людей з раком щитівки, розладами репродуктивної системи, цукровим діабетом з усієї України. Серед урятованих пацієнтів і депутати Київради, які наполегливо намагаються віддати лікарню в комерційні руки.

Нагадаємо, що відділення нейрохірургії Олександрівської (колишньої Жовтневої) лікарні, яка розташована в центрі Києва, також хочуть закрити, а на його місці заснувати дитячий центр.

Читайте також:

У Києві збираються закрити єдине операційне відділення нейрохірургії

Черновецький продав будівлю київської міліції

Житомирська влада намагається забрати приміщення у інвалідів

ВідеоЕндокринологічний центр захоплюють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: