Лікарі МОЗ не розгледіли страшних хвороб Луценка

Комісія лікарів МОЗ визнала стан Луценка задовільним.

Комісія Міністерства охорони здоров'я за результатами медичного огляду колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка визнала задовільним стан його здоров'я.

"Керівництво Київського СІЗО надало Юрію Луценку результати його інструментального обстеження з висновком і рекомендаціями комісії МОЗ України. Стан здоров'я ув'язненого члени комісії визнали задовільним", - йдеться в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби.

У рамках динамічного спостереження за станом здоров'я Луценка його проконсультував фахівець МОЗ, за підсумками чого було надано відповідні рекомендації, які зараз виконує медперсонал Київського СІЗО.

Нагадаємо, у вівторок Пенітенціарна служба заявила про відсутність необхідності лікування Луценка поза СІЗО. 20 вересня дружина Луценко Ірина заявила про погіршення здоров'я чоловіка. За її словами, у ніч на вівторок екс-міністр пережив 3 приступи гострого болю. 1 вересня дружина Луценка Ірина повідомила, що екс-міністр потребує термінового лікування, оскільки у нього виявлено цироз печінки.

Читайте також:

Тюремники обіцяють вилікувати Луценка в межах СІЗО

Хворий Луценко на суді виглядає живчиком

Дружина Луценка повідомила, що йому стало гірше

Суд попросив керівництво СІЗО прислухатися до скарг Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: