Лікарі не виключили поширення холери в Україні

Лікарі не виключають масового поширення холери в інших регіонах, окрім Донеччини, де і з’явилися перші хворі.

Лікарі не виключають поширення холери в Україні. Холероподібні вібріони знайшли у Дніпрі, а також у водоймах Мелітополя та Бердянська.

"Під час потрапляння у воду при можливості широкого споживання цієї води, звичайно можливе широке поширення холери", - заявила зав лабораторії ОНІ Центральної СЕС МОЗ України Наталя Видайко.

Відзначимо, що було зареєстровано ще один випадок захворювання на холеру у селищі Калиніне Волноваського району Донецької області.

Таким чином, загальна кількість хворих на холеру - 16. З них - 15 у Маріуполі та 6 випадків вібріоносійства такого ж збудника у клінічно здорових осіб.

Стан здоров'я хворих стабільний, повідомляє прес-служба Міністерства з надзвичайних ситуацій.

До ліквідації надзвичайної ситуації залучаються сили Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства внутрішніх справ, санiтарно-епiдемiологiчних служб, Маріупольської та Ялтинської прикордонної застави, Маріупольського міськвиконкому, Маріупольського та Запорізького рибнагляду.

Фахівцями міської СЕС проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, здійснюється активне виявлення хворих на гострі кишкові інфекції та розлади шлунку.

Нагадаємо, напередодні міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко доручив головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та Севастополя, районів Києва, на водному, залізничному та повітряному транспорті посилити санітарно-епідемічний контроль в Маріуполі та інших приморських зонах.

Зазначимо, у Запорізькій області СЕС виявила вібріон холери в 13 місцях регіону, в тому числі на території Запоріжжя, Мелітополя і Бердянська.

Як повідомлялося раніше, медики встановили джерело спалаху холери у Маріуполі. Висновки санепідемстанції свідчать про те, що джерелом спалаху холери на Донеччині стали каналізаційні стоки.

Читайте також:

На Донеччині виявили перший випадок холери за межами Маріуполя

На Запоріжжі у воді виявили 13 холерних вібріонів

Медики встановили джерело спалаху холери у Маріуполі

ВідеоХолера не думає відступати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: