Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі розповіли, в якому стані перебувають постраждалі від вибуху у сільському клубі хлопчики

Мешканці села щодня молитимуться за здоров'я постраждалих.

Тяжкі, але стабільні - так медики називають стан підлітків, які зазнали глибоких опіків  під час вибуху у селі Угринів на Тернопільщині. Троє дітей досі в реанімації, п’ятеро у хірургії, йдеться у ТСН.19:30.

Рівно опівдні жителі  села Угринів сходяться до місцевої церкви. Односельці  моляться і ставлять свічки за здоров'я дітей, які обгоріли  під час вибуху у сільському клубі. Священик називає усіх поіменно.

"Вони хотіли нас порадувати з тими різдвяними святами, колядою, але сталося так, що горе прийшло", - каже священник Ігор Жовток.

Діти готували вертеп, з яким мали обійти усеньке село, щоб повеселити та розважити людей на свята. Двоє з потерпілих підлітків прислуговували у церкві — допомагали священику під час богослужінь. Про їхніх друзів у селі теж лише гарні  відгуки. Стан усіх восьми сьогодні уже трохи стабілізувався, кажуть лікарі.

"Стабільно важкий, але з тенденцією до покращення", - коментують у лікарні.

Відео Медики розповіли про стан підлітків, які зазнали глибоких опіків під час вибуху на Тернопільщині

Троє дітей досі в реанімації, п'ятеро у хірургії. Батьки певні, що винні газовики, які проводили роботи у сусідньому приміщенні і не перевірили герметичність труби. Газ просочився у клуб, де хлопці готувалися до репетиції вертепу, і вибухнув.  

Медики розповіли про стан підлітків, які зазнали глибоких опіків під час вибуху на Тернопільщині

Учора їх прооперували — дехто уже сідає, починає потрохи ходити, їсти та говорити. 16-річний Богдан, який напередодні давав інтерв'ю про вибух із заплющеними очима, сьогодні побачив кореспондентів і сказав, що сюжет про себе слухав на телефоні. І знову, як учора, розповідає за всіх, бо він у найлегшому стані.

"В мене найменше було проблем з обличчям і губи не спухли сильно, але з ногами найгірше. Сам стати-лягти також не можу, потрібна допомога", - розповідає Богдан Гаврон.

Люди в Угринові і уявити не могли, що таке може статися у їхньому селі. Рідні досі приголомшені.  Рідні та односельці вирішили щодня збиратися у церкві опівдні на богослужіння за здоров'я потерпілих хлопців аж  до їхнього цілковитого одужання.

Нагадаємо, рідні постраждалих хлопців винуватять у трагедії газовиків, які проводили роботи у будівлі поруч. Начебто вони не звернули увагу на трубу, яка була неробочою і виводилась просто під будівлю клубу.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Вибір редакції