Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі розповіли, як уберегтися від ботулізму у консервації

Ботулізм може опинитися у закрутках з овочей, грибів та у паштетах.

У Львівській області зафіксували перший у 2019 році випадок ботулізму. Фахівці розповіли, що потрібно робити, аби не заразитися. Про це розповіли в ефірі “Сніданку 1+1”.

Як зазначається, ботулізм вражає нервову систему. За словами дитячого інфекціоніста Віталія Євтушенка, дуже важливо вчасно почати лікування, для того щоб перешкодити розвитку несприятливих наслідків.

”Ботулізм – інфекційне токсичне захворювання. Збудником є мікроб, який називається плострідіум ботуліні. Він виробляє таку токсичну речовину, яка майже в 400 тисяч разів сильніша за отруту гримучої змії. Їжа уражена ним, насамперед, отруює нервову систему. Симтоми можуть з’явитися за кілька годин, або й за кілька днів”, - розповів лікар.

Також фахівець перелічив основні симптоми ботулізму. ”Найбільш типові симптоми пов'язанні саме з ураженням зорового аналізатору, коли у людини з'являється двоїння в очах, коли вона не може читати друкований текст. Також симптомами є сухість у роті та почервоніння шкіри. У разі підозри ботулізму – слід негайно звертатися до лікарів. Хвороба лікується сироваткою, яка в Україні зараз є. Чим раніше її застосувати, тим кращі будуть наслідки лікування”, - додав Євтушенко.

Однак, найращий захист від ботулізму - це профілактика. Причиною ботулізму найчастіше стають продукти домашнього консервування. Він може бути у в’ялених, копчених, солених чи консервованих рибі, або мясі. Грибних і навіть овочевих закрутках. Щоб уникнути небезпеки, слід дотримуватись правил, які назвала експерт з харчових технологій Лариса Баль-Прилипко.

”По-перше – це стерильність сировини. Чи це м'ясо, чи це субпродукти печінки, які використовується для паштетів, чи це овочі чи це фрукти. Сировина повинна бути ретельно промита.

Далі – стерильність банки і використання кислого середовища. Це має бути аскорбінова кислота, лимонна кислота, це має бути оцет – дивлячись що ми робим”, - застерігає вона.

Нагадаємо, у Дніпрі зафіксували новий випадок ботулізму. 49-ти річна жінка, власноруч приготувала в'ялену рибу і після її вживання потрапила до реанімації.

ВідеоБотулізм у консервації: як вберегтися від небезпечного захворювання

На Львівщині зафіксували перший у 2019 році випадок ботулізму. Хоч цю хворобу здебільшого вважають літньою, проте і взимку можна заразитися. Найбільша небезпека від консервації. 

Ботулізм у консервації: як вберегтися від небезпечного захворювання

Залиште свій коментар

Вибір редакції