Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі зробили неймовірне: постраждала у вибуху авто на Бесарабці поступово одужує

Процес дуже повільний, але в пацієнта нарешті з’явилася позитивна динаміка.

Жінка, яка вижила після вибуху автівки біля Бесарабського ринку в центрі Києва, досі перебуває в опіковому центрі в тяжкому, але стабільному стані. Наталя Целовальникова за два місяці перенесла вже вісім операцій з пересадки шкіри, самостійно дихає та говорить, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Її 7-річна донька Маша вже виписалася з лікарні, вона вже під наглядом батька та бабусі. Дівчинку не пускають до мами, аби запобігти психологічній травмі. Медики кажуть, що в Целовальникової обпечено 40% тіла, її стан дуже повільно, але поліпшується. Мати Ірина Конєва не перестає дякувати лікарям, які врятували Наталію від смерті. "Вона надійшла у вкрай важкому стані – набряк легенів… Лікар зробив величезну роботу, золоті руки – врятував нам легені", - каже жінка. Крім того, медики зуміли вберегти від ампутації здавалося безнадійну ногу.

ВідеоМати Наталі Целовальникової розповіла про стан жінки після вибуху авто у центрі Києва

Однак роботи попереду ще чимало – у постраждалої, крім опіків і переломів, майже повна втрата зору на одне око. Маму надихає і сама донька. "Вона молодець, дуже сильна, все стійко переносить. Вона вже говорить у мене, прибрали трубку", - розповідає Ірина Конєва. Вона дивується й чоловікові, яким першим кинувся на порятунок маленької Маші з машини, котра палала після вибуху, в якому загинув Тимур Махаурі. Рятівник потім приходив і здавав кров уже для самої Наталії. "Потім людей привіз. Ми з ним спілкувалися – надзвичайна людина! Ми йому дуже вдячні за Машеньку", - зізнається бабуся дівчинки.

За право виховувати Машу Целовальникова останній рік судилась із колишнім чоловіком. Тим часом вдома у постраждалої провели обшук, аби знайти зачіпки в розслідуванні підриву автомобіля в центрі Києва. Коментувати хід слідства міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відмовився. Наразі відомо, що до лікарні слідчі ще не приходили. Мати Наталії зізнається, що про втрату Тимура донька воліє не згадувати, а про обставини розслідування не питає, бо ще не час – її травми надто важкі.

Допомога постраждалій: карта Приватбанку – 5363 5423 0715 2455 (Конєва Ірина Михайлівна, мама Целовальникової Наталі). 

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції