Лікарня просить захисту

Колектив Центральної міської клінічної лікарні м. Києва вимагає втручання президента в ситуацію навколо можливої ліквідації цього медзакладу.

Колектив Центральної міської клінічної лікарні м. Києва вимагає втручання президента України Віктора Ющенка в ситуацію навколо можливої ліквідації цього медичного закладу.

Про це йдеться у відкритому листі колективу ЦМКЛ до президента України, який підписали 973 співробітники лікарні.

Лікарі
Архів
Лікарі однієї із найстаріших лікарень Києва заявляють, що зараз допомога потрібна саме їм
У документі, зокрема, зазначається, що колектив Центральної міської клінічно лікарні м. Києва “вимагає Вашого термінового втручання в ситуацію, яка спровокована проектом рішення Київської міської ради "Про здійснення заходів щодо Центральної міської клінічної лікарні" від 25.10.2007. У проекті рішення йдеться про фактичне розформування центрального лікувального закладу міста без будь-якої аргументації, про створення умов для занепаду і подальшої його ліквідації”.

Співробітники лікарні “в світлі подій, пов’язаних із земельними розподілом в м. Києві”, просять президента “звернути особливу увагу на можливу наявність зацікавлених осіб в ліквідації лікарні і передання звільнених функціональних будівель і території зацікавленим комерційним структурам”.

“Бездіяльність та відсутність будь-яких роз’яснень з боку Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м. Києва стосовно проекту рішення "Про здійснення заходів щодо Центральної міської клінічної лікарні" від 25.10.2007 залишає лікарню сам на сам з цим безпрецедентним випадком в історії м. Києва”, йдеться в зверненні.

Пікет
ТСН
Один із плакатів пікетувальників
Колектив лікарні очікує від Ющенка “рішучих дій, спрямованих на припинення цього абсурдного кроку з боку Київської міської ради та збереження в цілісності лікувального закладу із 132-річною історією”.

“У разі відсутності адекватних дій з Вашого боку в ситуації, яка склалась навколо проекту рішення Київської міської ради "Про здійснення заходів щодо Центральної міської клінічної лікарні" від 25.10.2007, колектив лікарні залишає за собою право на страйк”, йдеться в зверненні до глави держави.

На даний момент колектив Центральної міської клінічної лікарні Києва проводить пікетування Київської
міської державної адміністрації у зв’язку зі спробою провести на черговій сесії Київської міської ради рішення щодо ліквідації ЦМКЛ.

Як видно з відеосюжету, представники медзакладу зіткнулися з досить грубим опором під час проведення пікету.

ВідеоПікет Київради на захист лікарні (Ексклюзивне відео)

ВідеоПікет на захист лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: