Лікарня просить захисту

Колектив Центральної міської клінічної лікарні м. Києва вимагає втручання президента в ситуацію навколо можливої ліквідації цього медзакладу.

Колектив Центральної міської клінічної лікарні м. Києва вимагає втручання президента України Віктора Ющенка в ситуацію навколо можливої ліквідації цього медичного закладу.

Про це йдеться у відкритому листі колективу ЦМКЛ до президента України, який підписали 973 співробітники лікарні.

Лікарі
Архів
Лікарі однієї із найстаріших лікарень Києва заявляють, що зараз допомога потрібна саме їм
У документі, зокрема, зазначається, що колектив Центральної міської клінічно лікарні м. Києва “вимагає Вашого термінового втручання в ситуацію, яка спровокована проектом рішення Київської міської ради "Про здійснення заходів щодо Центральної міської клінічної лікарні" від 25.10.2007. У проекті рішення йдеться про фактичне розформування центрального лікувального закладу міста без будь-якої аргументації, про створення умов для занепаду і подальшої його ліквідації”.

Співробітники лікарні “в світлі подій, пов’язаних із земельними розподілом в м. Києві”, просять президента “звернути особливу увагу на можливу наявність зацікавлених осіб в ліквідації лікарні і передання звільнених функціональних будівель і території зацікавленим комерційним структурам”.

“Бездіяльність та відсутність будь-яких роз’яснень з боку Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м. Києва стосовно проекту рішення "Про здійснення заходів щодо Центральної міської клінічної лікарні" від 25.10.2007 залишає лікарню сам на сам з цим безпрецедентним випадком в історії м. Києва”, йдеться в зверненні.

Пікет
ТСН
Один із плакатів пікетувальників
Колектив лікарні очікує від Ющенка “рішучих дій, спрямованих на припинення цього абсурдного кроку з боку Київської міської ради та збереження в цілісності лікувального закладу із 132-річною історією”.

“У разі відсутності адекватних дій з Вашого боку в ситуації, яка склалась навколо проекту рішення Київської міської ради "Про здійснення заходів щодо Центральної міської клінічної лікарні" від 25.10.2007, колектив лікарні залишає за собою право на страйк”, йдеться в зверненні до глави держави.

На даний момент колектив Центральної міської клінічної лікарні Києва проводить пікетування Київської
міської державної адміністрації у зв’язку зі спробою провести на черговій сесії Київської міської ради рішення щодо ліквідації ЦМКЛ.

Як видно з відеосюжету, представники медзакладу зіткнулися з досить грубим опором під час проведення пікету.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: