Київські поліклініки вимагають за лікарняний "доброчинний внесок"

Кияни скаржаться, що у поліклініках з них вимагають вносити гроші на доброчинні рахунки. Керівництво медзакладів стверджує, що внески - тільки за бажанням.

Пацієнтам однієї з поліклінік Києва запропонували задля отримання лікарняного заплатити в касу установи "доброчинний внесок".

За словами хворих, тим, хто не прописаний у столиці під час закриття лікарняного видавали відповідний талончик – на одноразову допомогу поліклініці у розмірі 100 гривень або на "остаточний початковий внесок" у 185 гривень. Лікарі пояснювали, що нібито відповідний наказ надійшов з КМДА.

Водночас у Київській адміністрації про "нововведення" не чули. "Це чиясь особиста ініціатива, але зовсім дурна ініціатива, і я вважаю, що за нею люди мають бути покарані", - заявила заступник мера Ірена Кільчицька.

Директорка лікарні Наталя Зелена запевнила журналістів, що за лікарняний гроші "ніколи в житті не бралися". При цьому вона підтвердила, що доброчинний рахунок є, але, за її словами, гроші туди люди вносять тільки добровільно.

Скільки треба мати в кишені хворому киянину, йдучи в поліклініку, - дізнайтеся з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

В Україні епідемія грипу охопила 12 регіонів

Близько 30 зарубіжних фармкорпорацій випробовують ліки на українцях

Українці помирають від нової суміші свинячого та звичайного грипу

В Україні заборонили рекламувати ліки

ВідеоЛікарняний за гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: