Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарню в Тернопільській області, де спалах коронавірусу, облаштують під госпіталь силами благодійників

Зараз результатів тестів чекають більше 40 людей персоналу.

Лікарню Монастириського району в Тернопільській області, де зафіксовано спалах недуги і вчора помер чоловік, перетворять на госпіталь, де буть приймати хворих з коронавірусом, йдеться в ТСН.16.45.

На зараз відомо про чотирнадцятьох хворих, і половина з них медики - це сімейні лікарі та персонал Монастириської районної лікарні. Вони лікуються вдома, у них немає температури, перебіг хвороби легкий. Ще одна медсестра з пневмонією у реанімації цієї лікарні уже більше тижня, у неї вчора підтвердили коронавірус. Стан її тяжкий. Вона оформлювала у приймальному відділенні того самого 68-річного чоловіка, який згодом помер від коронавірусу.

Спершу в жінки висіяли грип, і гадали, що саме від нього розвинулась пневмонія, і з нею контактували багато працівників цієї лікарні. Тепер на коронавірус мають перевірити сто сорока двох медиків, а лікарню переводять на інший режим роботи. «Ухвалено рішення щодо перепрофілювання Монастириської районної лікарні на госпіталь і сьогодні там виписані хворі, призупинений амбулаторний прийом хворих», - заявив керівник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

Відео У Тернопільській області масове зараження - майже усі медпрацівники знаходяться в ізоляції

У Тернопільській області масове зараження медиків у Монастириському районі. У місцевій лікарні на самоізоляції чи не усі працівники. У Сумській області на наявність вірусу перевіряють одразу півсотні людей. Усі вони контактували із жінкою, яка померла у лікарні. Два експрес-тести виявили в неї коронавірус. Більше про коронавірус в Україні

У Тернопільській області масове зараження - майже усі медпрацівники знаходяться в ізоляції

У Монастириській районній лікарні немає інфекційного відділення та боксів для ізоляції хворих. Лише сьогодні за кошти благодійників закупили пів сотні захисних костюмів, до кінця дня мають отримати ще стільки ж. Під госпіталь переробляють хірургію, реанімацію та терапію - усього буде двадцять чотири ліжка. Троє з них уже зайняті - це госпіталізовані вчора два хворих з коронавірусом із ближніх сіл і медсестра на апараті штучної вентиляції легень. Також благодійники пообіцяли докупити і ще кілька таких апаратів.

Більше сорока працівників лікарні уже обстежені на коронавірус - результати негативні, аналізи взяли ще у сорока чотирьох - результатів очікують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції