Лікарям "рекомендують" прийти повболівати за Черновецького

Працівникам медустанов Києва "рекомендують" піти на перегони за участю мера Леоніда Черновецького та зробити ставки.

Працівникам київських медичних установ (лікарень, поліклінік) за рознарядкою “рекомендовано” завтра прийти на відкриття іподрому, де відбудуться кінні перегони за участі мера столиці Леоніда Черновецького.

Про це повідомили лікарі однієї з київських лікарень. В телефонних розмовах цю інформацію підтвердили керівники та лікарі ще трьох медустанов столиці.

Зокрема, як повідомив заступник головного лікаря однієї з лікарень, “з району нам повідомили, що в суботу ми маємо забезпечити присутність 10-15 працівників на іподромі, де відбудуться кінні перегони за участі мера, рекомендовано купити вхідний квиток, а також було сказано, що бажано зробити ставки”. Він зауважив, що з великими труднощами, але піти на шоу погодилось декілька співробітників.
Керівник іншої лікарні, на запитання, чи отримав він таку рознарядку, зауважив: “На жаль, це діагноз, більше додати нічого не можу”.

Нагадаємо, 5 лютого Київський міський голова заявив про намір особисто взяти участь у кінних перегонах на відкритті столичного іподрому 7 лютого.

"Я сам братиму участь у забігу, і мої заступники. Це цікаво. Щоправда мені, як людині не молодій, але ще не немолодій, дякувати Богу, спортсмен, у минулому комсомолець, як годиться, партійна людина була. Я сам братиму участь. Я виберу спокійнішого коня, бо киянам потрібний живий, здоровий, усміхнений мер. Я вас всіх запрошую", - сказав Черновецький.

За його словами, від роботи іподрому столичний бюджет одержить "серйозний заробіток".

"У суботу ми проведемо перші вдалі перегони. Я не думаю, що це богоугодна справа, але це така справа. Є елітні коні, там собаки, до речі, бігатимуть – це друзі людей, тому їх треба підтримувати, благородно їх розводити", - висловив переконання мер столиці, таким чином пояснюючи свою згоду на роботу закладу, який належить до грального бізнесу.

"Тому це на підтримку тварин, яких я люблю, і населення Києва", - резюмував міський голова.

Читайте також:
На Черновецького нацькували Генпрокуратуру
Черновецький особисто візьме участь у кінних перегонах
Черновецький випускає "душевний" сольник "Попурі 80-х"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: