Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарям вдалось врятувати постраждалих від вибуху копів з Бердянська

Правоохоронців лікували у Дніпрі.

У Дніпрі лікарям вдалося врятувати двох тяжкопоранених поліцейських з Бердянська, йдеться у ТСН.16:45.

Їхні життя були на межі відколи під час затримання у січні підозрюваний підірвав бойову гранату. Сам нападник загинув. А троє правоохоронців зазнали поранень. Двоє - надтяжких. Нині копів виписали з обласної лікарні Мечникова.

Осколки від гранати пройшли впритул до сонної артерії та розірвали гортань і трахею 32-річного Дениса Пархоменка. Хірурги кажуть, що це була "ювелірна" робота - повернути йому здатність дихати та говорити. 30-річному Юрію Гусеву вдалося зшити пошматований кишківник і врятувати ногу.

ВідеоЛікарі Дніпра врятували копів з Бердянська, які отримали поранення під час затримання

Їхні життя були на межі, відколи під час затримання у січні підозрюваний підірвав бойову гранату. Осколки від розірваної гранати пройшли впритул до сонної артерії та розірвали гортань і трахею Дениса Пархоменка. Юрію Гусеву вдалося зшити пошматований кишківник і врятувати ногу. І от копів напередодні виписали з обласної лікарні Мечникова.

Лікарі Дніпра врятували копів з Бердянська, які отримали поранення під час затримання

За словами лікарів, попереду у хлопців тривала реабілітація, та вони мають усі шанси повернутися до повноцінного життя і знов вийти на службу.

"Міг бути інвалідом. І не тільки перестати розмовляти, а й весь час дихати через трубочку. Може бути, тембр буде трохи нижче. А так повністю повинен відновитися голос і дихання тим більше", - прокоментував стан Пархоменка заввідділення обласної лікарні ім.Мечникова Сергій Тимчук.

Нагадаємо, 22 січня вранці у Бердянську Запорізької області чоловік підірвав себе гранатою, коли його намагалися затримати співробітники місцевого відділу поліції. Унаслідок вибуху зловмисник загинув на місці, троє поліцейських отримали тяжкі поранення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції