Лікувала маму і опинилася на вулиці: у Дніпрі безпритульною стала дівчина-студентка

Лікувала маму і опинилася на вулиці: у Дніпрі безпритульною стала дівчина-студентка

unsplash.com

Дівчину серед безпритульних помітила волонтерка з Дніпра і закликала небайдужих громадян допомогти дівчині.

У Дніпрі у будинку нічного перебування волонтерка Вікторія Федотова побачила молоду дівчину, яка прийшла переночувати. Дніпрянка не змогла здолати перипетії життя.

Історію дівчини волонтерка розповіла у соцмережі.

Як їй розповіла гістя будинку нічного перебування, вона — сирота. 10 років тому у неї від раку померла мама. Для того, щоб мама одужала, дівчина продала квартиру у середмісті Дніпра, але хворобу перемогти не вдалося.  Щоб вижити, дівчина покинула навчання на 4-му курсі університету і пішла працювати.

"В нашій країні рак — це вирок не тільки для хворого, а й для родини теж. Дівчина так і не змогла вибратися, працювала на "паперовій" копійчаній роботі, знімала кутки в бабусь, слабшала і робила неправильний вибір, речовин не вживала, але і їсти купувати теж треба за щось. Злидні. От зараз у притулку. Зранку вона має звідти іти, а ввечері її знов пустять спати і грітися. І саме так люди стають бомжами. Стоячи на межі між "тим" і "цим" світом, поки ще з манікюром і макіяжем, але однією ногою вже там, де пятидесятирічний смердючий чоловік спить у коридорі на стільці, підклавши під голову  шапку", — розповідає волонтерка.

Вона закликала небайдужих допомогти дівчині і повернути її до нормального життя.

"Кубло її проблем ми маємо почати вирішувати з житла. Тож, може у когось є у серці бажання оплачувати три місяці куток для пані, кімнату з підселенням. Треба відновити її паспорт, знайти їй роботу, годувати той час, поки не отримає зарплатню. Але насамперед, десь поселити і підтримати", — закликала Вікторія Федотова.

Вона додала, що, з досвіду, для допомоги дівчині потрібно не менш ніж 3 місяці.

Нагадаємо, що у Дніпрі небайдужі містяни власними силами утеплили приміщення, де мешкає пара безпритульних. Дніпряни зробили перестінок та встановили буржуйку у будівлі. 

У Житомирі охоронці магазину побили безпритульного

У Житомирі охоронці магазину побили безпритульного

 

Наступна публікація