"Лікували то бронхіт, то отруєння": від коронавірусу у Кропивницькому померла 11-місячна дитина

"Лікували то бронхіт, то отруєння": від коронавірусу у Кропивницькому померла 11-місячна дитина

Фото: УНІАН

Дівчинку у важкому стані доправили до обласної лікарні, вже там встановили діагноз "коронавірус".

У Кропивницькому від коронавірусу померла 11-місячна дівчинка. Рідні дівчинки звинувачують лікарів, що поставили неправильний діагноз, медики в свою чергу говорять, що винні батьки, які порушували лікарняний режим.

Детальніше про цю історію розповідає OBOZREVATEL.

11-місячна Ілона захворіла 18 жовтня, у дитини піднялася температура. Як розповідає мама дівчинки Наталя Івашина, їх із донькою ушпиталили до Новоукраїнської районної лікарні Кіровоградської області. Там дівчинці поставили діагноз бронхіт. Після уколів мати дівчинки побачила, що у дитини розпухла рука.

"Я побачила, що в дочки синець і рука опухла. Вони неправильно кололи й не попали у вену. Я влаштувала їм скандал, і мене виписали додому", – розповідає Наталя.

Вдома стан дитини не поліпшився, тож за кілька днів мати з донькою знову поїхали до цієї лікарні. Немовляті ставало дедалі гірше. Наталя розповідає, що лікарі не могли пояснити їй, що з дитиною.

"Потім у неї піднялася висока температура. Мені сказали, що в дочки отруєння і нас будуть відправляти до Кропивницького. Так і сталося, ми поїхали в обласну лікарню. І вже там з'ясувалося, що в дитини коронавірус. Звідки він міг взятися? Адже в мене тест виявився негативним. А я дочку і на руках носила, і цілувала, чому я не заразилася?" – каже Наталя.

Бабуся дівчинки Віра Петрівна розповідає, що у Новоукраїнці дитину лікували від отруєння, а ПЛР-тест їй не робили. Його зробили вже у обласному центрі. Дитину перевели у лікарню, де лікують пацієнтів з коронавірусом. Дівчинка була вже у важкому стані, і в неї на тлі вірусу розвинувся енцефаліт.

"Коли ми приїхали в обласну лікарню, то лікар нам відразу сказав, що вони вже нічого зробити не можуть! У Новоукраїнці в дитячому відділенні просто вбили нашу дівчинку", – запевняє бабуся.

 5 листопада маленька Ілона померла. У довідці про смерть написано, що маля померло від коронавірусу. 

"Мені навіть не дали попрощатися з дитиною. Я просила, щоб мене хоч би пустили в морг побачити дочку. Але мені відмовили. Спочатку говорили, що дочку ще не привезли, потім сказали, що в них карантин. Труна була закрита. Нам не дозволили везти її на нашій машині, пригрозили, що якщо ми так зробимо, то нас із міста не випустять. Нам довелося оплачувати їхній транспорт. Ховали дочку в закритій труні, відкрити не дозволили. А голова нашої сільради ще телефонувала  односельцям і говорила, щоб на похорон не приходили, бо дочка хвора на коронавірус", – каже Наталя.

У Новоукраїнській районній лікарні запевнили, що робили дитині ІФА-тест, і він показав, що коронавірусу у неї не було. У закладі також стверджують, що мати дівчинки порушувала лікарняний режим.

"Вона з маленькою дитиною покидала лікарню, ходила в магазин, на базар. Хто так робить? Якщо вже лягла в лікарню, то нема чого ходити кудись і всіх заражати", – говорить заступниця медичного директора цієї лікарні Надія Гросул.

За словами медиків, це перший випадок в Кіровоградській області, коли від коронавірусу помирає така маленька дитина.

Нагадаємо, що у Запоріжжі від коронавірусу помер відомий цілитель Віктор Громов. За кілька днів до цього чоловіка ушпиталили  до інфекційної лікарні у важкому стані.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація