Лікування коронавірусу: Комаровський розповів, чи усім корисні дихальні вправи

Лікування коронавірусу: Комаровський розповів, чи усім корисні дихальні вправи

скріншот з відео / Доктор Комаровський, YouTube

Дихальна гімнастика покращує роботу легенів, каже лікар.

Лікар Євген Комаровський розповів, чи потрібно після коронавірусу робити дихальну гімнастику. На його думку, такі вправи покращать роботу легенів.

"Ніколи нікому, ні за яких обставин, дихальні вправи не можуть перешкодити, якщо під час їх виконання вам не стає погано. Адже під час аналізу лікування практично будь-яких хвороб, навіть бронхіальної астми, ми можемо виявити величезну кількість досліджень, які доводять користь дихальних вправ як з затримкою дихання, так і з активізацією дихання", - розповів лікар Комаровський на своєму сайті.

Медик радить проводити дихальну гімнастику, якщо пацієнту це не погіршує самопочуття.

"Тобто навіть абсолютно протилежні дихальні вправи роблять позитивний ефект. Мабуть, сам факт усвідомлених занять, коли ви контролюєте своє дихання, запускає якусь ланцюжок фізіологічних процесів, які покращують роботу легенів. Тому звертаю вашу увагу: якщо ви за будь-якою методикою проводите дихальні вправи і під час їх виконання почуваєтеся краще, то займайтеся на здоров'я. Це однозначно добре", - резюмував лікар.

Нагадаємо, станом на 24 травня 2021 року в Україні від коронавірусу щеплено 1 054 139 осіб. До листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 584 464 людини.

Кого будуть щеплювати новою партією вакцини Pfizer – дайджест новин про коронавірус

Кого будуть щеплювати новою партією вакцини Pfizer – дайджест новин про коронавірус
Наступна публікація