Лікування в Україні стане платним

У Міністерстві охорони здоров'я розглядають можливість введення платних послуг для пацієнтів, які хочуть поліпшити своє перебування в лікарні, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Яковенко.


"Це напрям, досить спірний з погляду соціального сприйняття. Він передбачає надання допомоги "готельного типу", яка б надавалася на платній основі", - сказав він у четвер під час круглого столу в Києві на тему: "Медицина України: перспективи виходу з кризи".

Він підкреслив, що його відомство досить обережно підходило до розгляду цього питання.

"Постулат такий, що ні в якому разі те безкоштовне, що надається, не буде відмінено, тобто воно буде гарантовано в повному об'ємі", - відзначив Яковенко.

При цьому він додав, що у випадку ухвалення такого рішення, лікарні отримають можливість "організувати для пацієнтів за визначену плату покращене харчування, чи побутові умови, чи надання консультацій вдома або навіть проводити певні види лікування вдома".

Отримані кошти, за словами чиновника, будуть спрямовані на розвиток галузі.

Нагадаємо, вчора Ірена Кільчицька заявила, що медичні послуги в Києві стануть платними. Вона сказала, що кияни і так сплачують за ці послуги хабарі, тому мерія "піднімає тарифи офіційно".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: