Лімонова затримали в Україні

Відомий письменник, колишня персона нон-ґрата, був затриманий, а пізніше звільнений українськими прикордонниками.

Едуард Лімонов
Lenta.ru
Едуард Лімонов.
Українські прикордонники затримали, а потім відпустили російського письменника, одного з лідерів руху "Інша Росія" Едуарда Лімонова.

Про це сам Лімонов розповів у інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы".

"Я проїхав кордон з Україною нормально, паспорти в мене перевірили, поставили в міграційну карту печатку, - розповів Лімонов про затримання. - Потім перед самим містом раптом повертається купа прикордонників, забрали в мене обидва паспорти, кажуть: "Ви приїхали незаконно". 

За словами письменника він посилався на заяву Служби безпеки та МЗС України про врегулювання питання заборони в'їзду на територію України і РФ окремим громадянам обох держав, проте це "не діяло". 

Пізніше Лімонова відпустили. З'ясувалося, що сталася помилка, і письменника, який їхав до матері на день народження, вибачившись, звільнили. 

Як вважає Лімонов, "ймовірно, не всі в Україні знають про скасування "чорного списку" осіб, яким був заборонений в'їзд в країну".  

Нагадаємо, зовнішньополітичні відомства України та Росії скасували взаємні "чорні списки" осіб, яким заборонений в'їзд до цих країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: