Липень став рекордним: у МОЗ розповіли, скільки планують зробити щеплень проти COVID-19 до вересня

Липень став рекордним: у МОЗ розповіли, скільки планують зробити щеплень проти COVID-19 до вересня

Фото: Associated Press

Ляшко закликав українців не відкладати щеплення.

 В Україні до кінця літа планують зробити 4,5 млн щеплень проти COVID-19. Це на 1,5 раза більше, аніж у липні, протягом якого щепили проти коронавірусу 2 917 636 осіб.

Про це інформує голова МОЗ Віктор Ляшко у Facebook.

Очільник МОЗ закликав українців не відкладати щеплення на "після відпустки" чи "після свят", адже штам "Дельта" вже в Україні, а вакцинація - єдиний ефективний спосіб запобігти тяжкому перебігу хвороби та смерті.

Читайте також: Чи можна пити алкоголь, мочити руку і займатися спортом після вакцинації: українцям пояснили, як поводитися після щеплення

"За липень зроблено 2 917 636 щеплень від COVID-19. Це майже на 250 тис. більше, ніж за всі попередні місяці кампанії разом. До кінця літа маємо зробити ще мінімум 4,5 млн щеплень. Тобто збільшити липневе охоплення в 1,5 рази", - написав Ляшко.

Міністр охорони здоров'я нагадав, що записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши до реєстратури відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні.

Повний перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами є на сайті list.covid19.gov.ua.

Нагадаємо, Україна посилює правила в'їзду через поширення індійського штаму коронавірусу - "Дельта". Українці зможуть безперешкодно повертатися на батьківщину в разі наявності хоча б одного щеплення від COVID-19, у протилежному разі вони мусять йти на самоізоляцію. Іноземці повинні мати два щеплення.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: у Кропивницькому вакцинувати від коронавірусу почали в автобусах

Новини України: у Кропивницькому вакцинувати від коронавірусу почали в автобусах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцина проти коронавірусу
Наступна публікація