Лише 13% українців вважають Росію стратегічним партнером

Близько половини жителів України оцінюють українсько-російські міждержавні відносини загалом як хороші і добросусідські, хоча 17% вважають їх поганими та напруженими.

13% українців вважають Росію стратегічним партнером України. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією Research&Branding Group.

За даними опитування, 23% сприймають РФ лише як простого сусіда. При цьому дві третини – 66% в цілому позитивно сприймають Росію: 25% - як дружню державу, 28% - як братську і 13% - як стратегічного партнера України.

Близько половини жителів України (44%) оцінюють українсько-російські міждержавні відносини загалом як хороші і добросусідські, хоча 17% вважають їх поганими та напруженими.

Щодо "Харківських угод", то лише 2% українців вважають, що від їхнього підписання виграла Україна. Перемогою Росії їх називають 42%, тоді як 35% думають, що перемогли обидві сторони.

Переважно як поступки з боку України оцінюють характер підписаних рік тому угод 40% українців, а 30% опитаних вважають їх взаємовигідними. 31% респондентів ставляться до укладення угод негативно, тоді як 38% дотримуються протилежної точки зору.

Через рік після підписання Харківських угод половина українців (51%) згодні із твердженням про те, що ця подія дозволила реально покращити українсько-російські відносини. Незгоду з подібним твердженням висловили 28% опитаних.

Дослідження проводилось методом особистого інтерв’ю у 24 областях України та у Криму 20-31 березня. У дослідженні взяли участь 2078 осіб. Соціологічна похибка складає 2,2%.

Читайте також:

Опитування: 80% жителів Криму - за відтворення єдиної держави з Росією

В Україні значно побільшало противників "Харківських угод"

В Криму подвоїлась кількість людей, які вважають Україну батьківщиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: